Setin Maskotu Minik Yaren! Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk Yaren’i Öpmeye Doyamadı: Aşk Yaşıyorlar!

Aleyna

Haberler

24 Mart 2021

Setin Maskotu Minik Yaren! Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk Yaren’i Öpmeye Doyamadı: Aşk Yaşıyorlar!

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’in setinde eğlenceli anlar yaşanıyor! İzleyiciler tarafından kısa süre içinde tam not almayı başaran dizi, her hafta Çarşamba günleri izleyicileri ekran başına kilitliyor. Yayınlandığı gün reyting sıralamasını domine eden Sadakatsiz’in başarısı sosyal medyaya da sıçramış durumda.

Sadakatsiz

Dizinin başrol oyuncuları; Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Cansu Dere sosyal medyanın ve magazincilerin yakından takip ettiği kişilerin başında geliyor. Özellikle de Cansu Dere’nin canlandırdığı Asya karakterini, izleyicilerin içini yağını eritmeye yetiyor!

Sadakatsiz

Sadakatsiz Sosyal Medyada da Olay Oldu!

Fakat Sadakatsiz dizisinin kötü adamı Volkan’ı canlandıran Caner Cindoruk; ara sıra sosyal medyadan linç yemek zorunda da kalabiliyor! Caner Cindoruk, kötü karakteri o kadar iyi canlandırıyor ki; Sadakatsiz izleyicileri Volkan’a sövmekle kalmıyor bazen Volkan karakterini canlandıran Caner Cindoruk’a da sövebiliyor.

Sadakatsiz

Özellikle de dizinin fanatiği olan Seren Serengil; Melis Sezen ve Cansu Dere’nin yanyana fotoğraf çektirmesine bile dayanamıyor. Diziyi izleyenler bilirler; Melis Sezen, Sadakatsiz dizisinde Asya’nın yani Cansu Dere’nin canlandırdığı karakterin kocasıyla ilişki yaşıyor ve hamile kalıyor. Evlilikte üçüncü şahıslarla yaşanan ilişkilere özel bir nefreti olan Seren Serengil, sosyal medyadan Cansu Dere’yi uyararak; Melis Sezen’le fotoğraf atmamasını rica etmişti.

Sadakatsiz

Bu olayın üzerine sosyal medya karışmış, Volkan karakterini canlandıran Caner Cindoruk; Twitter’dan “Abi valla Volkan gibi biri değilim, sesimi duyuramıyorum lütfen yardım edin!” tweeti atmak zorunda kalmıştı. Ancak Seren Serengil’in bu tavırlarının nedeni “ilgi çekmek” olduğu ortaya çıkınca; olay kısa sürede unutuldu gitti.

Sadakatsiz

Sadakatsiz’in Maskotu Yaren Bebek!

Sadakatsiz dizisinde oldukça kaotik bir ortam yaşanıyor. Fakat kameralar kapandığında birbirleriyle oldukça iyi anlaşan dizi oyuncuları; set arasında eğlenceli videolar paylaşmayı ihmal etmiyor. Bugün Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk, dizide kızı Zeynep’i canlandıran minik Yaren’i öpmeye doyamadı! Anlaşılan Caner Cindoruk, küçük Yaren’i oldukça seviyor.

Sadakatsiz dizisinin sevimli maskotu haline gelen Yaren; set ekibi ve diğer oyuncular tarafından da bol bol seviliyor! Fakat Caner Cindoruk’la minik Yaren’in aşkı kalbimizi eritti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz