Yetenek Fışkırıyor Ama Hafızası Kötü! Pınar Deniz Söylediği Şarkıların Sözlerini Karıştırınca Olanlar Oldu

Dilek

Haberler

24 Mart 2021

Yetenek Fışkırıyor Ama Hafızası Kötü! Pınar Deniz Söylediği Şarkıların Sözlerini Karıştırınca Olanlar Oldu

Ünlü oyuncu Pınar Deniz’in on parmağında on marifet ama hafızası biraz kötü! Güzel sesiyle takipçilerini mest eden Deniz, şarkı sözlerini karıştırınca olanlar oldu.

Pınar Deniz

Başarılı oyuncu Pınar Deniz, kariyerinde az zamanda çok yol kat eden isimlerden. Ender bulunan bir yetenek, güzellik ve ışığı bünyesinde topladığı için olsa gerek! Kariyerine 2014 yılında “Sil Baştan” dizisiyle başlayan Pınar Deniz’in sonraki projesi “Beyaz Yalan”dı. Kariyerinde peş peşe hüsran yaşayan oyuncunun parlamasını sağlayan proje ise “Vatanım Sensin” oldu.

Vatanım Sensin oyuncuları

2016-2018 yılları arasında ekrana gelen “Vatanım Sensin”, Kurtuluş Savaşı döneminde İzmir’de geçen bir dönem dizisiydi. Başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çiftini buluşturan dizi, dönemin en iddialı projesiydi. Genç kadroda yer alan Boran Kuzum, Miray Daner, Kubilay Aka ve Pınar Deniz, bu dizinin ardından birer başrol oyuncusuna dönüştü.

Pınar Deniz Miray Daner

Dizi yayınlandığı dönemde Pınar Deniz, kardeşini oynayan Miray Daner kadar dikkat çekmemişti. Çünkü Miray Daner’in oynadığı Hilal karakteri “ideal” insanken, Pınar Deniz’in canlandırdığı Yıldız izleyicileri gıcık ediyordu. Ama dizi bitince Pınar Deniz’in kariyeri uçuşa geçti!

Sesi de Çok Güzelmiş

Pınar Deniz

Pınar Deniz, “Vatanım Sensin” bitince “Bir Deli Rüzgar”da oynamaya başladı. Böylece, sesinin ne kadar güzel olduğunu ve başrolü taşıyabildiğini görmüş olduk!

“Bir Deli Rüzgar”da oynadığı Gökçe karakteri sayesinde Pınar Deniz’in ne kadar yetenekli biri olduğunu anladık. Son projesi “Kırmızı Oda”dan geçen hafta ayrılan ünlü oyuncu, bu yeteneklerini artık sosyal medyada sergiliyor!

Hafızası Biraz Kötü

Pınar Deniz

Pınar Deniz, dün yine en çok sevdiği şeylerden birini yaptı, şarkı söyledi! Araba kullanırken söylediği şarkılarla takipçilerini mest eden oyuncu, şarkı sözlerini karıştırınca olanlar oldu.

Merhaba bütün şarkıları yanlış söyleyenler” diyerek kendisiyle dalga geçen ünlü oyuncu, takipçilerini çok güldürdü.

Benzer Haberler

Selin 24 Mart 2021

Miray Daner’le kıyaslamanızın sebebini öğrenebilir miyim? Ne saçma bir yazı olmuş böyle. Övecekseniz başkalarının ismini katmadan övmesini bilin. Hilal karakteri sizin deyiminizle sadece “ideal” insan olduğu için sevilmedi. Derin yazılmış farklı katmanlara sahip olan ve başarıyla canlandırılan bir karakterdi ve bu yüzden sevildi.

Yorum Yaz