Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Bu Kez Eşi Sinan Güleryüz’le Dalga Geçti: “Herkes boyutuna göre yiyor!”

Dilek

Haberler

10 Mart 2021

Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Bu Kez Eşi Sinan Güleryüz’le Dalga Geçti: “Herkes boyutuna göre yiyor!”

Ünlü oyuncu Özge Özder, kızı Eva Luna ve eşi Sinan Güleryüz’le olan eğlenceli anlarını paylaşmaya devam ediyor. Eşinin yemek yemesiyle dalga geçtiği anlara çok güleceksiniz.

Özge Özder ve Sinan Güleryüz

Ünlü oyuncu Özge Özder, eşi Sinan Güleryüz’le 2016’da tanıştı ve kendi deyimiyle “ilk görüşte aşkı” yaşadı. 2 yıllık bir beraberliğin ardından da 2018’de dünyaevine girdiler. O günden beri de birbirlerine şarkılar söyleyerek, gülüp eğlenerek mutlu bir hayat sürüyorlar. Örneğin, düet yaptıkları “Senle Ben” şarkısı 30 milyon izlenmeyi geçti!

Çiftin mutluluğu, geçen ay kızları Eva Luna’ya kavuşmalarıyla daha da arttı. Telaşsız bir anne olacağını vurgulayan Özge Özder, gerçekten de çok rahat ve mutlu görünüyor. Derya karakterini canlandırdığı “Sadakatsiz” dizisine doğum arası veren ünlü oyuncu, işinin başına en kısa sürede döneceğini söylüyor. Şimdilik, müsait olduğu her an kızı ve eşiyle paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Eşiyle Dalga Geçti

Özde Özder

Özge Özder’in hedefinde bugün eşi Sinan Güleryüz vardı. Ünlü oyuncu, minicik bir kaseden sütlaç yediği anları paylaşarak “Anne sütlacı yiyorum” dedi. Sonra da eşinin yemek yediği kocaman kaseyi gösterdi ve bombayı patlattı: “Herkes boyutuna göre yiyor!” Bu espri hem takipçilerini hem de eşi Sinan Güleryüz’ü kahkahaya boğdu.

Eva Luna’nın Yüzünü Yine Göremedik

Özge Özder, daha sonra kızları Eva Luna’yı uyuttukları anları paylaştı. Ama Eva Luna’yı yine göremedik çünkü çift kızlarını bir süre gizleme kararı aldı. Ama biraz daha büyüyünce her hareketini ezberleyecek kadar çok görmüş oluruz herhalde!

Artık omzunuzda Luna yatıyor Sinan Bey” diyen Özge Özder’e, “Sığıyorsunuz ama ikiniz de” diyen eşi, “vücut boyutu” meselesini tekrar vurgulamış oldu. Bu mutlu, rahat ve eğlenceli aileye daha nice huzurlu günler diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz