Şevval Sam’ın Oğlu ve Sadakatsiz’in Hırçın Çocuğu Taro Emir Tam Bir Anne Kuzusu Çıktı!

Aleyna

Haberler

9 Şubat 2021

Şevval Sam’ın Oğlu ve Sadakatsiz’in Hırçın Çocuğu Taro Emir Tam Bir Anne Kuzusu Çıktı!

Sadakatsiz dizisinin baş belası karakteri Selçuk’u canlandıran Tarık Emir Tekin bildiğiniz gibi değil. Annesi Şevval Sam’ın yanında o hırçın çocuktan eser yok!

Sadakatsiz’in Bıçkın Delikanlısı

Kanal D’nin başarılı yapımları arasında yer alan Sadakatsiz dizisi hayatımıza hem renk hem de çok yetenekli bir oyuncu kattı. Eşsiz hikayesi ile her hafta soluk soluğa izlediğimiz dizide öyle bir karakter var ki… Dizinin ilk bölümünden beri oyunculuğunun da kendisinin de hayranları epey arttı. Bu karakter Selçuk’tan başkası değil! Karaktere hayat veren Tarık Emir Tekin’in ünü arttıktan sonra öğrendik ki; kendisi güzeller güzeli Şevval Sam’ın oğluymuş!

Oynamıyor, Adeta Yaşıyor!

blank

Bazı oyuncular vardır; rolünü oynamakla kalmaz, karakterine hayat verir. Tarık Emir Tekin de bu oyunculardan biri. Hem de genç yaşına rağmen! Selçuk karakteri bildiğimiz üzere; şiddet eğilimi olan hasta ruhlu bir karakter. Zavallı Nil’e neler yaşatmıştı neler…

blank

Selçuk’un tam tersi özelliklere sahip olan Tarık Emir’in, karakterini nasıl bu kadar yaşayabildiğini düşünmeden edemiyoruz. Onca bölüm oldu, hala hayranlıkla izliyoruz kendisini. Tarık Emir sayesinde Selçuk karakteri, dizi dünyasının en yüksek hayran kitlesine sahip psikopatı olabilir.

Anne Kuzusu Taro

Dizide fırtınalar estiren Taro Emir’in farklı bir yüzünü görmeye hazır mısınız? Kendisi tam bir ana kuzusu. Her fırsatta annesini sette ziyaret eden Tarık Emir ve başarılı oyuncu Şevval Sam’ın sarmaş dolaş halleri içinizi ısıtacak cinsten.

blank

Paylaşmalara Doyamıyor

Başarılı oyuncu Şevval Sam da, sosyal medya hesabından her fırsatta biriciği, Tarık Emir’i paylaşıyor. Gördüğümüz kadarıyla; Şevval Sam ve oğlu Taro Emir çok iyi iki arkadaş. “Bir anne olarak çok mutluyum. Oğlumla gurur duyuyorum.” diyen güzeller güzeli Şevval Sam, her röportajında da oğlunu dilinden düşürmüyor.

blank

Sevimli Bir Çocuktan, Karizmatik Bir Oyuncuya…

Şevval Sam ve eski futbolcu Metin Tekin’in oğlu olan Tarık Emir, doğduğu günden beri kameraların karşısında olan bir isim. Kimilerine göre; Tarık Emir’in büyük bir değişim yaşadığı düşünülse de, onun hala aynı sevimli çocuk olduğuna inanan hayranları da var. Kim ne derse desin, demek istediğimiz tek bir şey var; iyi ki Selçuk karakteri ona teklif edildi. İyi ki o da oynamayı kabul etti.

blank

Biz fotoğrafı buraya iliştirip, değişim konusundaki kararı size bırakıyoruz…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz