Ezgi Mola, Birkan Sokullu’nun Telefonu Ele Geçirip Onun Yerine Fotoğraf Paylaştı: “Bu Yakışlıklıdan…”

Aleyna

Haberler

9 Şubat 2021

Ezgi Mola, Birkan Sokullu’nun Telefonu Ele Geçirip Onun Yerine Fotoğraf Paylaştı: “Bu Yakışlıklıdan…”

Masumlar Apartmanı’nın yıldız oyuncusu Ezgi Mola dizide temizlik takıntılı ve gergin “Safiye” karakterini canlandırsa da; normal hayatında hepimizin arkadaş olmak isteyeceği türden bir kadın!

Ezgi Mola; enerjisi, esprileri, güler yüzü ve pozitifliğiyle hepimizi kendi aurasına çekmeyi başarıyor. Instagram hesabını aktif olarak kullanan Ezgi Mola, sadece kendi hesabını yönetmiyor. Masumlar Apartmanı dizisindeki rol arkadaşı Birkan Sokullu’nun da telefonuna el koyup Instagram postları atmayı ihmal etmiyor.

Ezgi Mola’nın Instagram Çilesi!

Ezgi Mola’nın Instagram geyikleri çok meşhur, beraber yaşadığı sevgilisi Mustafa Aksakallı tarafından ara ara “temizlik takıntısı” ifşa edilse de; attığı storylerle takipçilerinin yüzünü güldürmeyi ihmal etmiyor. Özellikle de farklı Instagram filtreleriyle çektiği komik videolarının hastasıyız!

blank

Hatırlayanlar vardır, önceki aylarda Instagram filtresiyle “Astrolog” moduna giren Ezgi Mola, burçlara tavsiyeler vermekten geri durmamıştı. Ezgi Mola ara sıra hala o filtreyle eğlenceli videolar çekerek yüzümüzü güldürüyor. Detaylar için:

Ezgi Mola bir dönem, ünlü oyuncu Jason Statham’a Instagram’dan yürümüştü. Jason Statham’ın her fotoğrafının altına yorum yapan Ezgi Mola, dikkatli sosyal medya kullanıcılarının radarına yakalanmaktan kurtulamadı.

blank

Jason Statham’ın her fotoğrafının altına goygoy yorumlar yapan Ezgi Mola, hayranlığını asla gizlemedi.

blank

Hem eğlenen hem de eğlendiren Ezgi Mola, bugün Masumlar Apartmanı dizisinde rol arkadaşı Birkan Sokullu’nun telefonuna el koyarak; onun yerine gönderi paylaştı!

“Bu Yakışıklıdan Sizi Mahrum Eder miyim?”

Birkan Sokullu, Ezgi Mola kadar Instagram’a düşkün biri değil. Anladığımız kadarıyla Instagram’da zaman geçirmeyi ve özellikle de gönderi paylaşmayı pek sevmiyor.

Ezgi Mola, arkadaşının bu huyunu bildiği için Birkan Sokullu’nun telefonu alarak onun yerine post atıyor! Post atarken de kendi hesabından story paylaşmayı ihmal etmiyor: “Zorla post koyduruyorum arkadaşıma, zorla! Bu yakışıklıdan sizi mahrum eder miyim ben?” Sen de olmasan ne yapacağız biz Ezgi Mola?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz