Hülya ve Şevval’den Gençlere Taş Çıkaracak Pozlar! Hala Genciz Şekerim

Aleyna

Haberler

27 Mart 2021

Hülya ve Şevval’den Gençlere Taş Çıkaracak Pozlar! Hala Genciz Şekerim

Şevval Sam ve Hülya Avşar sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ünlüler arasında. Hatta hem de ne aktif. Gün geçmiyor ki güzel oyunculardan bir cüretkar paylaşım gelmesin. İşte adeta birbirleri ile yarışan oyuncuların yıllara meydan okuyan fotoğrafları ve birbirinden cesur pozları!

El Ele Kardeşliği

Hülya Avşar ve Şevval Sam’ın güzelliklerini sergileme konusundaki ortaklıklarına Elele dergisi ile başlayalım. Her iki güzelin de Elele Dergisi’nin kapak fotoğrafı olmuşluğu vardır. Hülya Avşar 2013 yılında derginin kapağında yer alırken dergiye verdiği röportajda “Her şeyi tamamladım, hayatla raks ediyorum” demişti. Şevval Sam ise derginin bu yılki Mart sayısında yer aldı. Ünlü sanatçı dergide “Cesur bir hak savunucusu, doğayla barışık bir yardımsever, sürprizlerle dolu bir oyuncu ve hikayeleri olan bir müzisyen…”olarak tanıtıldı.

Yerli Sharon Stone

Güzeller güzeli Hülya Avşar aslına bakılırsa uluslararası starlara meydan okuyor bir yandan da. Öyle ki yukarıdaki pozu ile Sharon Stone’un Temel İçgüdü filmindeki meşhur sahnesi gelmiyor mu akıllara?

blank

Gelelim Bugüne

Güzel oyuncumuz bugün de Instagram hesabından “İddialarıma devam ediyorum” babında bir fotoğraf daha paylaştı. Oyuncunun üzerindeki aksesuarı anlayamadık ama pozu gerçekten oldukça cesur ve göz kamaştırıcı.

Şevval Sam: Yaşlanmak Ne Demek ki?

Şevval Sam’ın yıllara meydan okuyuşunu ise yaptığı tbt’lerle daha iyi anlıyoruz. Neredeyse hiç yaşlanmayan güzel oyuncunun tbt’si de bugünkü hali de birbirinden farksız.

Şorttan da Stilden de Vazgeçmem!

Yasak Elma’nın Ender’i giyim tarzıyla, duruşuyla, yürüyüşüyle adeta bir moda ikonu. Bu haliyle Şevval Sam tam da bu rol için biçilmiş kaftan. Gerçek hayatında da stili ve giyim tarzıyla ışık saçan güzel sanatçı hiçbir şekilde bundan taviz vermiyor.

Kim Der Boyunca Oğlu Var!

Sadakatsiz dizisindeki oyunculuğuyla dikkat çeken Selçuk yani Tarık Emir Tekin’in Şevval Sam’ın oğlu olduğunu duyunca herkes şok olmuştu doğal olarak. Öyle ya, Şevval Sam’ın boyunca oğlu olmuş, üstüne bir de meslektaşı olmuş. Gerçekten tebrikler…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz