Şeyma Ruh Eşinin Kucağında! Meedo ve Şeyma Yeniden Sahalarda

Aleyna

Haberler

2 Nisan 2021

Şeyma Ruh Eşinin Kucağında! Meedo ve Şeyma Yeniden Sahalarda

Şeyma Subaşı kendisini merak edenlere cevap vermekte gecikmiyor. Geçen gün yaptığı “Hastasınız!” paylaşımının ardından bugün yine sosyal medya sahalarına hızla geri döndü. İşte Şeyma Subaşı’nın yeni paylaşımları!

Yine Bir Ruh Eşi Paylaşımı!

Şeyma Subaşı’nın Mısırlı sevgilisi Meedo ile paylaştığı fotoğrafların hemen hemen birçoğunda bu temayı görüyoruz. “Ruh eşi”. Şeyma bugün de benzer bir paylaşım yaptı. Ve altına da “Birbirinizin hayatında olmaktan gurur duyduğunuz ilişkide olun… Ruh eşi. Benim Evimsin” diye de bol kalpli bir yorum düşmeyi ihmal etmedi.

Biraz Daha Paylaşmasaydı!!!

Şeyma Subaşı neredeyse bir haftayı geçkindir Meedo’yu öptüğü ya da Meedo’nun onu kucağına aldığı bir fotoğrafı paylaşmıyordu. Aman diyelim Şeyma, malum sen paylaşım yapmayınca işler sarpa sarıyor. “Acaba ayrıldılar mı?” haberlerine ramak kala bu paylaşım tam da yerinde olmuş açıkçası. Zira uzun süredir Meedo fotoğraflarını göremiyorduk.

Araba Çalıntı Çıkınca Akıllarda Deli Sorular

Meedo ve Şeyma’nın fotoğraflarını sosyal medyada göremeyince takipçilerin aklına bir sürü soru geliyor tabii. “Ayrıldılar mı, küstüler mi?” gibi sorular hep kafalarda uçuşuyor. Hele bir de geçtiğimiz haftalarda Meedo’nun arabası çalıntı çıkınca iyice tuzla biber olmuştu. Fakat neyse ki ünlü çiftimiz hala eskisi gibi mutlu görünüyorlar.

Ama Ortam Biraz Dar mı Ne?

blank

Bir süredir tekneler, kumsallar, bahçeli villalar, yoga yapılan muazzam alanlar derken bir anda arka fonda görünen oda bir iç daraltmadı değil tabii. Suç bizim değil ama alışmışız Şeyma ve Meedo’nun ultra lüks hayatlarına. Eğer yanlış hatırlamıyorsak daha kısa bir süre önce arkadaşları ile birlikte Pazar kahvaltıları ve brunch yapma kararı almışlardı. Hatta her Pazar aşçıları evlerine gelip lezzetli yemekler yapıyordu. İstanbul’daki yerleri pek buna müsait olmayacak gibi görünüyor açıkçası. Neyse, gönüllerin bir olduğu yerde her şey olur. Meedo ve Şeyma’yı yine sarmaş dolaş gördük ve hala birlikte olduklarına emin olduk sonuçta!      

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz