Ve Sonunda Buse Varol’dan da Beklenen Soru Geldi! Kime Benziyor?

Aleyna

Haberler

2 Nisan 2021

Ve Sonunda Buse Varol’dan da Beklenen Soru Geldi! Kime Benziyor?

Bugünlerde yeni bebek sahibi olan ünlülerin en çok merak ettikleri konu çocuklarının kime benzediği konusu oldu. Öyle ki kendi aralarında buna karar veremeyen çiftlerimiz çareyi takipçilerine sormakta buluyorlar. Bu durumu çözmeye çalışan bir ünlü isim de Buse Varol. İşte Buse’nin bugün sorduğu o malum soru!

Buse Varol’dan Anlık Haber

Geçtiğimiz ay dünyaya gelen Eliz bebek Alişan ve Buse çiftinin mutluluğuna mutluluk kattı elbette. Küçük oğulları Burak’ın ardından bir de kız sahibi olan çiftimiz bu mutluluklarını sürekli sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaşıyorlar. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Buse Varol hemen her gün hem çocukların durumundan hem de kendi halinden paylaşımlarla habersiz bırakmıyor bizleri. Burak’ın evde yaptıkları, Eliz’in onları uykusuz bırakıp bırakmadığı, kendisinin doğum sonrası kilolardan kurtulup kurtulamadığı ve daha fazlası Buse Varol’un sosyal medyası ile öğrenebildiklerimiz arasında.

İyi Ama Eliz Kime Benziyor?

Görülen o ki bugünse Buse Varol’un aklına başka bir konu takılmış. Acaba Eliz kime benziyor? Düşünüp taşınıp Eliz’i kendisine benzeten güzel oyuncu bu soruyu bir de takipçileri ile paylaşmak istemiş. Instagram hesabından bir story paylaşan Buse Varol takipçilerinden Eliz’in kime benzediği konusunda bir yardım istiyor. Gerçi “Bence bana benziyor” diyerek biraz yönlendirmeli bir soru sorsa da yine de tartışmaya açmış konuyu. Henüz bebeğin kime benzediği çok fazla anlaşılamasa da bir temenni olarak Eliz’in tabii ki ileride annesi gibi güzel ve hoş bir kadın olmasını dileriz. Ama yine de o bakışlarda bir Alişan’lık yok değil hani Buse Hanım!

Peki Ya Alişan!

Bakalım bu konuda Alişan herhangi bir paylaşımda bulunacak ve bu tartışmada bir taraf olacak mı? Yoksa güzeller güzeli kızının güzel eşine benzediğini söyleyerek bu konuya son noktayı mı koyacak? Hep birlikte göreceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz