Şeyma Subaşı Hakkında Şok İddia: Melisa Neden Dominik’te? Şeyma Hastanelik mi Oldu? Estetikleri Başına Bela Oldu!

Aleyna

Haberler

29 Mart 2021

Şeyma Subaşı Hakkında Şok İddia: Melisa Neden Dominik’te? Şeyma Hastanelik mi Oldu? Estetikleri Başına Bela Oldu!

Instagram’ın güzel fenomeni Şeyma Subaşı son günlerde ortalıklarda gözükmüyor. Şeyma’nın her gün Miami sokaklarından içerikler paylaşmasına çok alışmıştık. Birkaç gündür ne story ne de gönderi paylaşan Şeyma Subaşı hakkında ortaya şok bir iddia atıldı!

Şeyma Subaşı’nın Milyon TL’lik Estetiği!

Bildiğiniz gibi güzel fenomenimiz, Amerika’nın en ünlü estetik cerrahına tam 160 bin dolarlık burun estetiği olmuş ve bunun da ücretini sevgilisi Meedo’ya ödetmişti. Estetik yaptırdığına dair iddialara yanıt vermeyen ve suskunluğunu korumayı tercih eden Şeyma Subaşı son birkaç gündür Instagram’da aktif değil. Yüzünü gören cennetlik!

Instagram’ın ünlü magazin sayfalarından “gizlikalmasınmag”in iddiasına göre; Şeyma Subaşı’nın 160 bin dolara yaptırdığı burnundan memnun değilmiş! Operasyonun bir komplikasyonu olarak “burun düşüklüğü” yaşadığı iddia edilen Şeyma, ikinci kez ameliyat masasına yatmış. Ancak bu kez bir estetik daha yaptırmaya karar vermiş. O da popo estetiği!

Şeyma Subaşı

Hastanede Ayağa Kalkamıyormuş!

Popo estetiği yaptıran birçok fenomen “acısına dayanamadım!” açıklamaları yaparken; Şeyma Subaşı’nın operasyon sonrası ayağa kalkamadığı ve ameliyatın kötü geçtiği söylentiler arasında yerini alıyor. Günün 5 saati spor yapan insansın sen Şeyma, neden popo estetiğine ihtiyaç duydun ki?

Şeyma Subaşı

Bu söylentiler şu anlık sadece iddia olarak magazin gündeminde yer alsa da; Melisa’nın annesinin yanında Miami’de değil de babasının yanında Dominik’te olması bu söylentileri destekler nitelikte. Bildiğiniz gibi küçük Melisa, annesi ve sevgilisi Meedo’yla birlikte Miami’de hayatına devam ediyor.

Şeyma Subaşı

Umarız Şeyma Subaşı, yakın zamanda eski sağlığına kavuşur ve Instagram’da tespih gibi storyler dizmeye devam eder. Çok geçmiş olsun Şeyma, çok özletme kendini!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz