Bir Saniye Ayrı Kalamıyor! Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Kızıyla Olan Keyifli Anlarını Paylaştı

Aleyna

Haberler

29 Mart 2021

Bir Saniye Ayrı Kalamıyor! Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Kızıyla Olan Keyifli Anlarını Paylaştı

“Sadakatsiz” dizisinin Derya’sı Özge Özder, eşi Sinan Güleryüz ve kızı Eva Luna’yla eğlenceli paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Bu kez tüm ebeveynlerin hissettiklerini yansıttı!

Özge Özder ve Sinan Güleryüz

Ünlü oyuncu Özge Özder, müzisyen eşi Sinan Güleryüz’le 2016 yılında tanıştı. Bu tanışma da bir “ilk görüşte aşk” vakasına vesile oldu! İki yıllık bir beraberlikten sonra dünyaevine giren çift, o günden beri birbirlerine şarkılar söyleyerek ve birlikte geçirdikleri her anın tadını çıkarmaya çalışarak yaşıyor. Bu şarkıları bazen biz de duyuyoruz! Örneğin, düet yaptıkları “Senle Ben” şarkısı 30 milyon izlenmeyi geçti!

Geçen ay hasretle bekledikleri kızları Eva Luna’ya kavuşan çiftin mutluluğu katmerlendi. Telaşsız bir anne olacağını vurgulayan Özge Özder, gerçekten de çok rahat ve mutlu bir şekilde bebek bakımını idare ediyor. Kırkı çıkan kızı Eva Luna’nın nihayet yüzünü gösteren oyuncu, doğum nedeniyle ayrıldığı “Sadakatsiz” dizisine de hemen geri döndü. Ama kızı ve eşiyle yaptığı eğlenceli paylaşımlar son sürat devam ediyor!

Bütün Anne ve Babalara Tercüman Oldu

Özge Özder, “Sadakatsiz” setinde çalıştığı saatlerde de kızı Eva Luna’yı elinden geldiğince takip ediyor. Set sonrası kızıyla kavuşma anları ise takipçilerinin gözlerini dolduruyor. Ama ünlü oyuncunun evde olduğu anlarda bile kızından ayrı kalmaya tahammülü yok! Eva Luna’yı odasındaki kameradan izleyen Özge Özder, bu anları paylaştı ve tüm ebeveynlerin hissetiklerini bir kez de o söyledi.

Anne baba olmak demek, çocuk yanında değilken manyak gibi ekrandan onu izlemektir” diyen Özge Özder, tüm ebeveynlerin sesine ses oldu. Bir süre sonra da izlemekle yetinemedi ve dayanamayıp kızı Eva Luna’nın yanına gitti zaten. Umarız, Özge Özder ve kızının arasına, bu kısa ayrılıklar hariç, hiçbir şey giremez!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz