Osuruktan İlişkilerle Alay Etti! Esra Dermancıoğlu Çılgın Paylaşımlarına Bu Kez İlişki Çeşitlerini Ekledi

Aleyna

Haberler

29 Mart 2021

Osuruktan İlişkilerle Alay Etti! Esra Dermancıoğlu Çılgın Paylaşımlarına Bu Kez İlişki Çeşitlerini Ekledi

Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, komik videolarına bir yenisini ekledi. Bir balon üzerinden ilişkileri sınıflandıran Dermancıoğlu, yine gülmekten kırdı geçirdi.

Esra Dermancıoğlu

Esra Dermancıoğlu, rating rekortmeni “Bir Zamanlar Çukurova”nın Behice’siydi. O dizide oynarken çılgın hallerini biraz törpülemişti! Ama geçtiğimiz aylarda diziden ayrıldı ve deli dolu hallerini Instagram’da çektiği videolarla sergilemeye başladı. Ama en çılgın halini, yaşadığı ilişki ve fiziği hakkında yakışıksız yorumlar yapan “Söylemezsem Olmaz” sunucularına ayar verirken gördük! Sonuçta, Esra Dermancıoğlu kırılgan ve bu yüzden imaj kaygısı güden oyunculardan değil. Onu çirkin bir üslupla tepeden tırnağa eleştirince susup oturacak hali yok!

Bu efsane ayarın ardından, Esra Dermancıoğlu daha da popüler bir oyuncu haline geldi. Onu eskiden beri takip edenler ne kadar matrak biri olduğunu biliyordu. Neyse ki, bu ayardan sonra herkes öğrendi!

Deli Dolu Videolar Çekiyor

Esra Dermancıoğlu

Esra Dermancıoğlu, çocukluk tutkusu olan oyunculuğa uzun süre sadece hobi olarak devam edebildi. Ama 40 yaşından sonra hayatı değişti! Gülse Birsel’den gelen bir bölümlük teklifi kabul eden oyuncu, efsane karakter Burhan Altıntop’un delirttiği kurbanlardan biri olarak setlere adım attı. Sonra da işini bıraktı ve tamamen oyunculuğa yöneldi.

Esra Dermancıoğlu

Sektörde, “kadın oyuncuların bittiği yaş” olarak nitelenen 40’lı yaşlarında beklentileri aşarak aranan bir oyuncu olmayı başardı. Yani, o her zaman kalıplara sığmayan biriydi! Sınır tanımaz halini de artık Instagram paylaşımlarında net şekilde görebiliyoruz. Örneğin, “Bir tek beynimle iyi geçinebiliyormuşum gibi geliyor” diyerek paylaştığı video çok konuşuldu.

Sokaklarda koştururken atların peşine takıldığını söylediği video da çok ilginçti!

Bazen makarna olan Esra’yı da çok sevmiştik!

Esra Dermancıoğlu, geçen hafta da şahane bir sünnet çocuğu performansı sergilemişti.

Bugün de bir balon üzerinden ilişki tarifi yaptı!

Favorisi “Osuruktan” İlişki

Esra Dermancıoğlu, bu sabah takipçilerine balon showu yaptı! Üç çeşit ilişki olduğunu söyleyen ve balonu şişirerek bunu tarif eden ünlü oyuncu, yine gülmekten kırdı geçirdi.

Ona göre en iyi ilişki “osuruktan olan” ilişkiymiş! Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz