Fotoşop Üstadı Seda Sayan Yaş Konusunda Çok Hassas! Takipçisine Ayar Verdi Ortalık Karıştı: “Yok 75 Tatlım!”

Aleyna

Haberler

29 Mart 2021

Fotoşop Üstadı Seda Sayan Yaş Konusunda Çok Hassas! Takipçisine Ayar Verdi Ortalık Karıştı: “Yok 75 Tatlım!”

Türk televizyon dünyasına “bacı” terimini kazandıran Seda Sayan, Instagram hesabında fotoşopun dozunu kaçırınca sosyal medya karıştı! Bildiğiniz gibi uzuuun yıllardır televizyon ekranlarında farklı farklı programlarla karşımıza çıkan Seda Sayan, fotoşop kullanmayı çok seviyor. Ancak bazen dozu ayarlayamayınca sosyal medyadan linç yemeyi de ihmal etmiyor.

Seda Sayan

Sunuculuğu Çok Seviyor!

Bugünlerde Kanal D’nin sevilen yarışma programlarından “Gelinim Mutfakta” ile karşımıza çıkan Seda Sayan hakkında “Onur Büyüktopçu’yu ikinci kez işinden etti!” iddiaları ortaya atıldı. Elbette bu söylentiler doğru değil. Fakat raslantının bu kadarı olur! İlk olarak geçtiğimiz senelerde Yemekteyiz programında sunuculuk yapmaya başlayan Onur Büyüktopçu, programdan ayrılmış ve yerine sevilen bacımız Seda Sayan geldi.

Seda Sayan

Ancak hem Koronavirüs pandemisi nedeniyle hem de Yemekteyiz’in bir türlü yükselmeyen reytingleri birleşince; Program bir anda yayından kaldırıldı. Oyunculuğunu ve sunuculuğunu izleyicilere kanıtlayan Onur Büyüktopçu, Yemekteyiz programının ardından; yeni sezonda Fatih Ürek’ten boşalan Gelinim Mutfakta yarışmasının sunuculuğunu devraldı. Fakat sevilen sunucunun yüzü bu yarışmada da gülmedi!

Seda Sayan

Gelinim Mutfakta reytingleri yüz güldürmeyince aniden Onur Büyüktopçu yarışmadan gönderildi ve yerine Seda Saya geldi. Aynı sene içinde iki kere sunuculuk koltuğunu Seda Sayan’a kaptıran Onur Büyüktopçu, Seda bacımız için “Bir kırgınlığım yok!” açıklaması yapmış olsa da; magazinciler aynı fikirde değil.

Yaş Kırmızı Çizgimizdir!

Genellikle magazin gündemine malzeme vermeyen Seda Sayan, kendi halinde sessiz sakin bir hayat sürüyor. Fakat Seda Sayan’ın dün akşam Instagram’da paylaştığı yeni fotoğraf, görenlere “Yok artık!” dedirtti! Bir doğum günü kutlaması için arkadaşlarıyla masada toplanan usta sunucunun yüzüne bir şey olmuş! Ama ne olmuş? Seda Sayan’ın paylaştığı fotoğrafı görenlerin tepkisi aşağı yukarı şu oldu:

blank

Sosyal medya kullanıcılarından “Bu kim?, Seda Sayan nerede?, Fotoşop fazla kaçmış!” gibi yorumlar alan Seda Sayan, sadece yaşıyla ilgili yapılan bir yoruma yanıt verdi! Lütfen yaş konusu Seda bacımızın kırmızı çizgisidir! Bir takipçisinin “Kim der 63 yaşında!” yorumuna alınan Seda Sayan; “Yok 75 tatlım!” cevabını verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz