Aslı Enver’den Olay Olan Pozlar: Güzel Oyuncu Öyle Bir Hale Girdi ki Görenler Tanıyamadı!

Aleyna

Haberler

6 Ekim 2021

Aslı Enver’den Olay Olan Pozlar: Güzel Oyuncu Öyle Bir Hale Girdi ki Görenler Tanıyamadı!

Aslı Enver, ekranların en duru isimlerinden biri. Türk ekranlarının en çarpıcı isimlerinden biri olan Aslı Enver, yıllara rağmen güzelliğini ve sadeliğini korumayı başarıyor. Bir süredir ekranlarda görmediğimiz güzel oyuncu geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla herkesi bir kez daha büyülemeyi başardı. İşte Aslı Enver’in görünce oldukça beğeneceğiniz ve mest olacağınız o fotoğrafları!

Bir Süredir Sessizliğini Koruyor!

Aslı Enver 10 yılı aşkın bir süredir ekranlarda olan ve hepimizin beğenerek izlediği bir isim. Bu zamana kadar farklı projelerde yer alan ve hepsinde de kendini kanıtlamayı başaran güzel oyuncu bir süredir hem aşk hayatında hem de iş hayatında durgun bir dönemden geçiyor.

Murat Boz ile 2 yıldan fazla bir süre aşk yaşayan güzel oyuncu, biz onların evlilik haberini beklerken ayrılık açıklaması yaparak hepimize küçük bir şok yaşatmıştı hatırlarsınız.

O ilişkisinden sonra adı farklı isimlerle anılsa da hepsini yalanlayan Aslı Enver, uzun bir süredir kalbini boş tutuyor gibi görünüyor.

Böylesine güzel bir ismin yalnız olması bizi her ne kadar şaşırtsa da kendisine vakit ayırmayı seven Aslı Enver, geçen yıllarda hiçbir şey kaybetmiyor aksine kazanıyor.

Geçtiğimiz günlerde bir proje için kamera karşısına geçen Aslı Enver, güzelliği ile herkesi büyüledi ve birkaç dakikada binlerce beğeni almayı başardı.

Bu Sen Misin Aslı?

Yapılan çekim için bambaşka bir hale bürünen Aslı Enver, bir kez daha gönülleri fethetti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz