Show TV’nin Yeni Dizisinde Kadro Heyecanı! Salih Bademci’ye Eşlik Edecek İsim Belli Oldu

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2021

Show TV’nin Yeni Dizisinde Kadro Heyecanı! Salih Bademci’ye Eşlik Edecek İsim Belli Oldu

Show TV’de ekranlara gelecek olan Kod Adı Yalancı dizisinin başrol oyuncuları artık belirlenmeye başladı. Liar isimli dizinin uyarlaması olan kod Adı Yalancı, Süreç film imzası ile izleyicileri ile buluşacak. Erkek oyuncu olarak Salih Bademci’nin yer alacağı dizinin kadın başrol oyuncusu da belli oldu. İşte Kod Adı Yalancı’nın güzeller güzeli başrol oyuncusu… Kod Adı Yalancı Dizisi Başrol Oyuncularını Buluyor! Salih Bademci’den Sonra

Liar Uyarlaması Dizi

Ekranlara gelmek için son hız hazırlıklarını sürdüren Süreç Film imzalı Kod Adı Yalancı için başrol oyuncularından birisi geçtiğimiz günlerde Salih Bademci olarak belirlenmişti. Liar dizisinin bir uyarlaması olan Kod Adı Yalancı’nın yönetmen koltuğunda ise Hülya Gezer oturuyor. Bu isimlerle adını duymaya başladığımız dizinin kadın oyuncusunun kim olacağı ise merak edilen konular arasındaydı. Son olarak Birsen Altuntaş’ın haberine göre başrol oyuncusu Burçin Terzioğlu olarak belirlendi.

Sete Geri Sayım Başladı

blank

1 Ağustos’ta sete çıkması beklenen dizi, bir öğretmenin öğrencilerinden birisinin cerrah babası ile birlikte yediği yemek ve sonrasında yaşanan olayları konu alıyor. Show TV için çekilen dizide diğer oyuncuların hangi isimlerden oluşacağı ise yine merak edilen konular arasında.

Burçin Terzioğlu

blank

9 Mart 1980 tarihinde İstanbul’da doğan Burçin Terzioğlu henüz 5 yaşındayken Patron Duymasın ve Çıplak Vatandaş adlı filmlerde rol alarak oyunculuğa adım atar. 1997 yılında Ali Güven’in şarkısının klibinde oynayan Terzioğlu ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitimi aldı. Çocukluk ve gençlik yıllarından bu yana birçok yapımda rol alan Burçin Terzioğlu, 2004 yılında Kadın isterse dizisindeki rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ardından Hasretinle Yaşanmıyor, Perihan Abla, Mahallenin Muhtarları, Çiçek Taksi, Sırılsıklam, Güz Gülleri, Yılan Hikâyesi, Anne Babamla Evlensene, Ey Aşk Nerdesin, Merhamet, Ezel, Halam Geldi, Poyraz Karayel gibi yapımlarda yer aldı. Poyraz Karayel dizisindeki başarısı ile 2016 Altın Kelebek Ödüllerinde ‘En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görüldü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz