Edis’in Tiktok Deneyimi Olay Oldu! “Bu Nasıl Tiktok” Dedirten Bir Video Paylaştı

Aleyna

Haberler

20 Aralık 2020

Edis’in Tiktok Deneyimi Olay Oldu! “Bu Nasıl Tiktok” Dedirten Bir Video Paylaştı

Milyonların çok sevdiği şarkıcı Edis de Tiktoker oldu! O da karantina günlerinde can sıkıntısını Tiktok’la gidermiş olsa gerek Tiktok hesabından bir video paylaştı. Ortaya komik ve bol eleştirili görüntüler çıktı.

Nereden Nereye Edis!

Edis’in nerelerden şarkıcılığa geldiğini biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız bunun için hazırladığımız bir yazımız var. Çok şaşıracaksınız!

Online Stadyum Konseri Müjdesi!

Pandemi sebebiyle düzenlenemeyen konserler online yapılmaya başlanacak. Edis de pandemi sürecinde online konser düzenleyerek ilki gerçekleştiren isimlerden.

Son günlerde Vodofon’la birlikte dijital bir stadyum konseri yapmaya hazırlanan Edis oldukça heyecanlı. Ünlü popçu Edis’in sahne alacağı konserde izleyiciler kapalı devre online bağlantı teknolojisiyle stad ekranlarına bağlanarak Edis’i sahnede online izleyebilecek.

24 Aralıkta saatler 20:30’u gösterdiğinde Edis Vodafon Park’ta canlı yayında olacak. İşin en güzel tarafı da herkes canlı olarak izleyebilecek. İzlemek için ise Edis herkesi Youtube’a davet ediyor.

Konsere sayılı günler kala duyurularını sıklaştıran Edis’in bu online konserinde başka sürprizler de var. Mesela konser öncesi Edis’in hesabından yapılacak duyuruyla konsere birlikte gelmek istediği kişiyi etiketleyenler arasından seçilecek seyircilere konser kiti yollanacak. Harika gerçekten!

Şarkıcı Edis Oldu Tiktoker Edis!

Karantina günlerinde ünlülerin sıkıntıdan Tiktok’a sardığını, Youtube kanalı açtığını duymuştuk. Edis de bu akıma dahil olanlardan. Ünlü şarkıcı hafta sonu karantinasında Tiktok deneyimi yaşadı. Ama ne deneyim. Ne siz sorun ne biz anlatalım! En iyisi izleyin!

Çocukluk arkadaşı Aybüke Albere ile birlikte geçtiler kameranın önüne ve bu komik görüntüleri çekmeye başladılar. Aybüke de son dönemlerin konuşulan isimlerinden. O da kendi şarkılarıyla adını duyurmayı başardı.

Bu Tiktok paylaşımını önce Aybüke Instagram hesabından story olarak paylaştı. Sonra da Edis bolca soru işareti ekleyerek fotoğraf halinde hayranlarına gösterdi. “Ne yaptık biz?” mi demek istiyorsun Edis! Bu nasıl bir Tiktok videosu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz