Sabancı Ailesinin Annesi Arzu Sabancı En Büyük Hayalini Açıkladı Herkes Şoke Oldu: “Özel Ders Bile Alıyorum!”

Aleyna

Haberler

30 Mart 2021

Sabancı Ailesinin Annesi Arzu Sabancı En Büyük Hayalini Açıkladı Herkes Şoke Oldu: “Özel Ders Bile Alıyorum!”

Türkiye’nin en tanınmış ve varlıklı ailelerinden olan Sabancı ailesi, Instagram’da büyük bir ilgi ile takip ediliyor! Özellikle de Ömer Sabancı ve Arzu Sabancı’nın oğulları; Hacı, Hakan ve Kerim magazincilerin yakın markajda takip ettiği isimler arasında yerini alıyor.

Sabancılar’da Aile Saadeti!

Sansasyonlarıyla ünlü Sabancı ailesinin en haşarı üyesi şüphesiz Hakan Sabancı! İsmi her hafta başka bir güzelle anılan Hakan, sadece Sabancı ailesinin değil Türkiye’nin playboyu olarak nam saldı. Hatta Hakan Sabancı’nın birlikte olduğu kadınları stalklayan ve onlara isimler takan Instagram hesapları bile var. Kimse bizim stalk aşkımızı sorgulamasın!

Hakan Sabancı

Ancak Sabancı ailesinin her üyesi Hakan Sabancı kadar çapkın değil elbette. Ailenin en büyük oğlu Hacı Sabancı, 2 yıldır Nazlı Kayı ile birliktelik yaşıyor. Geçtiğimiz aylarda ilişkilerine ciddiyet katmak isteyen çiftimiz evlilik kararı aldı! O dönemler Hacı Sabancı’nın, sevgilisi Nazlı Kayı’ya evlenme teklifi ederken hediye ettiği tektaş yüzük çok konuşuldu.

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı

Özellikle de Nazlı Kayı’nın Instagram’da story ya da gönderi paylaşırken tektaşını göstermek istememesi ve yüzüğünü yan çevirmesi sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı. Evlilik teklifinden sonra Nazlı Kayı’nın ailesinin yanına Bursa’ya giden Sabancı ailesi şaşalı bir nişan yaparak; düğün hazırlıklarına başladı. Nişandan sonra aynı evde yaşamaya başlayan çiftimizin evi ise ilk kez Mert Divinli tarafından görüntülenmişti! Manzaraya aşık olmamak elde değil. Bilmeyenleri şöyle alabiliriz:

Arzu Sabancı’dan İtiraf!

blank

Önceki günlerde Alem Talks’a konuşan Arzu Sabancı en büyük hayalini açıkladı; DJ olmak istiyormuş! Geçtiğimiz haftalarda babasının kaybeden Arzu Sabancı, uzun süredir Instagram hesabını aktif olarak kullanmıyor. Acısını ve yasını içinde yaşamayı tercih eden Arzu Hanım, Alem Talks’a verdiği bir röportajda; “Bahçemde DJ setim var. Özel ders de alıyorum. DJ olmayı çok isterdim!” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz