Sinan Akçıl Bir Yıldır Küs Olduğu Ferhat Göçer Hakkında Konuştu: “…adam beni sinir etti yani…”

Aleyna

Haberler

11 Aralık 2020

Sinan Akçıl Bir Yıldır Küs Olduğu Ferhat Göçer Hakkında Konuştu: “…adam beni sinir etti yani…”

Bir Youtube programı olan “Sanane Cihanna” programının dünkü konuğu Sinan Akçıl’dı. Cihan Şensözlü’nün sunduğu programda Sinan Akçıl ile neler konuşuldu neler! Konu aşka da geldi, küs olduğu Ferhat Göçer’e de iş hayatına da…

Sanane Cihanna

Sanane Cihanna programı bir Youtube içeriği olarak izleyiciyle buluşan bir program. Sunucusu Cihan Şensözlü her hafta farklı bir konuk alarak onları konuşturmaya çalışıyor. Ünlülerin camiasında neler oluyoru takip etmek isterseniz programa bir bakın derim.

“Çok istiyorum ya onu.”

Programın başından beri iş konuşan Cihan ve Sinan Akçıl konuyu yavaş yavaş özel hayata getirmişti. Cihan Sinan’a “Çocuk ister misin?” diye bir soru yöneltti.

Ünlü şarkıcıdan belki de hiç beklenmeyen bir yanıt geldi. “Çok isterim ya onu. Bir yerde yani çocuk ama nerede bilmiyorum. Daha önceden bir çocuğum var anlamında söylemiyorum. Gelecek yani gelecek…” diye sözlerine devam ederken heyecanlandı sevilen şarkıcı.

“…daha rahat stalklıyım diye.”

Konu çocuktan sonra Sinan Akçıl’ın eski eşi Burcu’ya gelmese olmazdı! Konu öyle bir yere geldi ki Cihan, Sinan Akçıl’a “Fake hesabın var mı?” diye sordu.

Sinan Akçıl’ın cevabı ise “Evet var şimdi.” oldu. Burcu Hanım’la ayrıldıktan sonra açmış fake hesabını ünlü oyuncu. İşin can alıcı noktası da burada! Bakın Sinan Bey neler söylüyor!

“Ayrıldıktan sonra açmış olabilirim sanki daha rahat stalklıyım diye.” cümlesini kurduktan sonra itiraflar geliyor. “Ayrıldıktan sonra ilk başlarda stalkladım yalan söylemiyim yani.” diyor ünlü şarkıcı.

Niyeti neymiş acaba?

“Benden ayrılsa bile bir kadınının benim kontrolümde olmasını severim.” sözlerine “Başına bir şey gelmesin diye.” şeklinde cümleyi masumlaştırarak devam ediyor. Burcu Hanım duyunca ne diyecek merak etmedik değil!

Medya Maymunluğu Yaptı!

Bu programda konuşulacak konu bitmiyor. Konu döndü dolaştı Sinan Akçıl’ın düğününden beri küs olduğu Ferhat Göçer’e geldi.

“Barıştınız mı?” diye sordu Cihan. “Yok abi yaa saçma sapan şeyler yaptı düğünde” yanıtını alıverdi ünlü şarkıcıdan.

Konuyu biraz hatırlatmak gerekirse, Ferhat Göçer Sinan Akçıl’ın düğününde Sinan Bey’le ilgili bir sürü şeyi deşifre etmişti. Sinan Akçıl da tepkisiz kalmayıp konuşmamıştı Ferhat Göçerle. Hala da konuşmuyorlarmış.

Başarılı şarkıcı, “Çok kindar bir çocuk değilim ama beni sinir etti yani orada. Düğünde adamla beraber batıyoruz.” cümlelerini söylerken güldü bir yandan da.

Ferhat Bey de ağır konuşmuştu ama. “Medya maymunluğu yaptı.” gibi bir cümle kullanmıştı Sinan Akçıl için. Sinan Bey de “Ben medya maymunuysam şarkılarımı kullanmasın.” diyerek tavrını net koymuştu.

Konuşulanlar tabii ki bitmedi. Tüm detayları ise Youtube videosunda saklı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz