“Ezel” Cansu Dere, Kenan İmirzalıoğlu ve Tuncel Kurtiz’in İlk İşi Değilmiş! Daha Önce de Birlikte Oynamışlar!

Aleyna

Haberler

11 Aralık 2020

“Ezel” Cansu Dere, Kenan İmirzalıoğlu ve Tuncel Kurtiz’in İlk İşi Değilmiş! Daha Önce de Birlikte Oynamışlar!

Fenomen dizi Ezel’in başrol oyuncuları Tuncel Kurtiz, Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere yıllar geçse de bu rolleriyle hatırlanıyor. Ama bu üçlünün beraber çalıştığı başka bir iş daha var!

Türk televizyon tarihinin en başarılı yapımlarından biri olan “Ezel” dizisi bir intikam hikayesiydi. İntikam almak isteyen Ezel’i Kenan İmirzalıoğlu, ona destek olan Ramiz Dayı’yı Tuncel Kurtiz, Ezel’in büyük aşkı Eyşan’ı da Cansu Dere oynadı. Halen sık sık bahsedilen ve “Eyşanlar ölmez şekil değiştirir” gibi deyimleri yaratan Ezel, aslında bu üç oyuncunun beraber oynadığı ilk iş değil!

İlk Dizileri Bir Polisiye!

Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere

Kenan İmirzalıoğlu, Tuncel Kurtiz ve Cansu Dere daha önce “Alacakaranlık” adlı bir polisiyede bir araya geldi. 2003’te başlayan dizinin başrol oyuncuları iki polisi canlandıran Uğur Yücel ve Kenan İmirzalıoğlu’ydu. Kadrosunda Olgun Şimşek, Settar Tanrıöğen, Zeynep Beşerler gibi oyuncuları barındıran dizi 2005 yılında Kars’a taşındı ve kadroya çok önemli transferler oldu: Tuncel Kurtiz ve Cansu Dere!

Büyük usta Tuncel Kurtiz bir mafya babasını, henüz ikinci dizisini çeken Cansu Dere ise onun kızını canlandırdı. Irmak, Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı Ferit karakteriyle aşk yaşadı. Anlayacağınız, Ezel ve Eyşan’dan önce Irmak ve Ferit vardı!

Ezel’de Tekrar Bir Aradalar!

Ezel

Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere, 2007’de “Son Osmanlı Yandım Ali” filmi için tekrar bir araya geldiler. Akıllarda artık birbirleriyle özdeşleşen Dere ve İmirzalıoğlu’nun “Ezel” dizisi için de partner olması şaşırtıcı olmadı. Ama Tuncel Kurtiz’in de kadroya dahil olması diziyi bambaşka bir yere taşıdı. Böylece bu başarılı üçlü, ülke tarihine geçen bir dizide tekrar bir araya geldi. Hala “Ezel” ve o dönemki karakterleri konuşulsa da oyuncuların hayranları çok iyi bir polisiye olan “Alacakaranlık” dizisine de bir şans verebilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz