Yasak Elma Dizisine Gelen Kürk Eleştirilerine Eda Ece’den Açıklama Geldi: “Bizi tanıyanlar…”

Aleyna

FOX

11 Aralık 2020

Yasak Elma Dizisine Gelen Kürk Eleştirilerine Eda Ece’den Açıklama Geldi: “Bizi tanıyanlar…”

Milyonların severek takip ettiği Yasak Elma dizisi bambaşka bir suçlamayla eleştirildi. Dizide Eda Ece, Şevval Sam gibi oyuncular canlandırdıkları karakterlerle şıklık yarışına giriyor. Giydikleri kıyafetler de oldukça dikkat çekiyor. Bakın bu kez ne ile tepki gördü!

Eda Ece’nin Kürkü

Dizi tüm zenginlerin birbiriyle güzellik yarışı yaptığı ve çatışmaların olduğu seyirde devam ediyor. Her bir oyuncu dizide giydiği kıyafetle dikkat çekiyor.

Eda Ece’yi bilirsiniz. Kendisi tam bir hayvan sever. İyilik meleği timsali kızımız geçen bölümde giydiği kürkle eleştirildi. Bir Instagram sayfası üşenmeyip Eda Ece’nin dizideki tüm kürklü sahnelerini Instagram’da paylaştı.

Bunu gören hayranlar da tepkisiz durmadı. “Hayvan sever olduğunu iddia ediyorsun. Neden giydin o kürkü?” gibi yorumlar yağmaya başladı.

Hayvan Sever Eda!

Eda Ece’nin Instagram hesabını şöyle bir ziyaret ettiyseniz ne kadar hayvan sever bir kişilik olduğunu hemen anlarsınız. Güzel oyuncu her fırsatta hem hayvanlara hem de insanlara yardımcı olmaya çalışıyor. Duyarlılık gösteriyor!

Geçenlerde verdiği bir röportajında da “Bir çanta alırken bile “Peta”nın sayfasına sormadan almıyorum.” demişti. Peta’dan daha önce de bahsetmişti güzel oyuncu.

Hatırlarsınız bir storysinde farelerin deney olarak kullanılmasına karşı olduğunu savunmuştu. Tüm bunların yanında kürk giymeye itiraz etmemesi de hayranların tepkisini topladı.

Eda Ece’den Açıklama Var!

Eda Ece bu suçlamaların altında kalmadı. Suçlama diyorum çünkü aslı astarı yokmuş olayların.

Güzel oyuncu, “Dizimizde kullanılan hiçbir kürk gerçek değildir. Bu konuya hem biz hem de kostüm sorumlularımız dikkat ediyor.” diyerek tüm iddiaları yalanladı.

Ardından “Bizi tanıyanlar böyle bir olayın yaşanmayacağını bilir. Yalan haberlere itibar etmeyiniz.” cümlelerini ekleyerek bu iddiaları çıkaranların kendisini hiç tanımadığını ima etti.

Bu kadar titizlikle davranan bir kişi için böyle iddiaların olması üzücü olsa gerek! Eda Ece’nin de duygularını anlayabiliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz