Dedikodu Kazanı: Sıla ve İlker Kaleli Aşkı, Sinem Kobal Lalin’i Gösterdi, Seren Serengil Sert Kayaya Çarptı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

14 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Sıla ve İlker Kaleli Aşkı, Sinem Kobal Lalin’i Gösterdi, Seren Serengil Sert Kayaya Çarptı!

Dedikodu kazanı fokurdamaya başladı! Denizde kum, ünlüler camiasında gıybet bitmez. Bakalım 14 Nisan Çarşamba günü neler yaşanmış? Hazırsanız magazin turu başlıyor.

1. Seren Serengil Bu Defa Sınırı Aştı!

Seren Serengil ve Arto

Güzel magazin yorumcusu Seren Serengil hasta yatağında bile olsa sosyal medyayı karıştırmayı ihmal etmiyor. Sadakatsiz’in Haluk’u Burak Sergen’e taktı! Bildiğiniz gibi Burak Sergen akciğer enfeksiyonu nedeniyle yoğun bakımda tedavi altına alındı. Ancak Seren Serengil; Burak Sergen’in rahatsızlığını Sadakatsiz’de kızı Derin’i canlandıran Melis Sezen’e bağlayınca ortalık karıştı. Burak Sergen’in nişanlısı Nihan Ünsal, güzel yorumcuya isyan etti; “Benim hayat arkadaşım, can yoldaşım yoğun bakımda ve kimin başına ne zaman ne geleceği bilinmezken; bu ne saygısızlık! Kimsenin yazdığına cevap vermedim bugüne kadar ama pes, bu ne had bilmezliktir! Çok yazık!!” Bu arada detaylar için:

2. Demet Akalın’ın İçine Seren Serengil Kaçtı!

Demet Akalın

Güzel şarkıcı Demet Akalın dün Sultan Baba Türbe ziyaretinden sonra güne Seren Serengil olarak başladı! Sabah uyanır uyanmaz Instagram’dan birilerine gönderme yapan güzel şarkıcının hedefinde kim olduğunu henüz bilmiyoruz; “Kimi seni göğe taşır kimi rezil eder… Ama sen nedense bunu çoktan hakettin. Hiç düşünme şimdi! Benim olduğum yerde ancak onore olursun!” Bu arada detaylar için:

3. Şeyma’nın Bali Rüyası Devam Ediyor!

Instagram güzelimiz Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Meedo ve kızı Melisa ile Bali tatil hız kesmeden devam ediyor! Her gün Bali’nin farklı bir bölgesini keşfetmeye devam eden Şeyma, bugün yine seksi mayosuyla Instagram’ı yıktı geçti. Bu arada detaylar için:

4. Sıla ve İlker Kaleli Instagram’dan Takipleşmeye Başladı!

blank

Önceki günlerde Sıla ve İlker Kaleli hakkında aşk iddiaları ortalığı yaktı geçti! Birkaç ay önce ünlü şef Hazer Amani ile ilişkisini sonlandıran Sıla; bugün yakışıklı oyuncu İlker Kaleli ile Instagram’dan takipleşmeye başladı. İkilinin takipleşmesi “ilişki kanıtı” olarak sosyal medyada yayıldı!

5. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in Oğlu Karan 2 Yaşında!

Güzel oyuncu Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in oğulları Karan bugün 2. yaşını kutladı! Karan’ın annesi Fahriye Evcen oğlunun doğum günü için Instagram gönderisi paylaşmayı ihmal etmedi. Güzel oyuncunun takipçileri küçük Karan’a iyi dileklerini ileterek; Özçivit ailesini mutlu etti! Bu arada detaylar için:

6. Sinem Kobal Lalin’in Yüzünü Gösterdi!

Sinem Kobal ve Kenan İmizarlıoğlu çiftinin kızları Lalin’i sonunda gördük! Geçtiğimiz gün yakın arkadaşı Burçin Terzioğlu ile Etiler’de kameralara yakalandı. Muhabirlere “Lalin bana benziyor!” diyen Sinem Kobal; bugün Instagram hesabından kızı Lalin’in yüzünü paylaştı. Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz