Spor Eğitmenliğine Soyunan Şeyma Subaşı Aşka Geldi: Mısırlı Sevgilisiyle Kucak Kucağa!

Aleyna

Haberler

16 Şubat 2021

Spor Eğitmenliğine Soyunan Şeyma Subaşı Aşka Geldi: Mısırlı Sevgilisiyle Kucak Kucağa!

Hayatındaki her gelişmeyi sosyal medya üzerinden takipçilerine sunan Şeyma Subaşı’nın yeni tutkusu belli oldu. Fenomen isim, artık düzenli olarak spor videoları yüklemeye başladı. Spor sonrası Subaşı’nın hormonları coşmuş olacak ki, sevgilisinin kucağına atladı!

Sporcu Şeyma

Her yaptığı olay olan, hem eleştirilen hem sıkça takip edilen Şeyma Subaşı yine bildiğiniz gibi. Yine çok konuşuluyor. Belki de Şeyma Subaşı, ülkemizde en düzenli Instagram kullanıcısı sayılabilir. Subaşı, yediğini, içtiğini, giydiğini, kısacası her şeyini korkusuzca sosyal medyada paylaşıyor.

blank

Olay kız Şeyma’yı bir süredir de Mısırlı sevgilisi ile anar olduk. Şeyma sayesinde ikilinin lüks yaşamına ve tutkulu aşklarına şahit oluyoruz. Sık sık “Hayat sana güzel!” diye atıfta bulunduğumuz Şeyma, şu aralar spor videoları ile gündem oluyor.

blank

Düzenli olarak sabah sporu yapan Subaşı’nın, bunu günlük olarak paylaşması ise yeni alışkanlığı oldu. Pilates hareketleri yapan fenomen isim, paylaşımlarında takipçilerine bilgiler vermeyi de ihmal etmiyor. Uyguladığı her hareketi tıpkı bir eğitmen edasında gösteren Subaşı, kaç tekrar yapılmasını ve kaç saniye boyunca uygulanması gerektiğini de belirtmeden geçmiyor.

Daima Enerji Dolu

blank

Şeyma Subaşı’nın çok hareketli bir kişiliği olduğunu hiçbir festivali ve partiyi kaçırmamasından biliyoruz. Subaşı’nın sabah sporuna başlamadan önce de enerji dolu olması yine hiçbirimizin gözünden kaçmadı. Spor öncesi güne dans ederek başlayan Şeyma’nın çektiği kısa taytlı dansı da ilgi çekti. Bu kız bunu nasıl yapıyor bilmiyoruz ama, “Yataktan çıktığı anda da dans ediyor galiba” diye düşünmeden geçemiyoruz.

Spor Sonrası Aşka Geldi

blank

Tam Şeyma Subaşı’nın sporuna konsantre olmuşken, gelen yeni bir paylaşımla tüm dikkatimiz kaydı. Çok sevdiği ve her fırsatta övündüğü Mısırlı sevgilisi meğer Şeyma’yı spor yaparken gizlice izliyormuş. Aman ne güzel! Aşk dolu bir çift!

blank

Şeyma Subaşı da tabii ki bu fırsatı kaçırmadı ve yine attı havasını. Sevgilisinin kucağında video çeken Subaşı, o anları “Spor yaparken beni izlediğini bilmiyordum. ‘Aferin’ sarılmamı kaptım.” notu ile paylaştı. Mısırlı iş adamının Subaşı’yı öpücüklere boğması da takipçilerin dikkatinden kaçmadı.

Benzer Haberler

sıla yaman 16 Şubat 2021

Bu da ne yapacağını şaşırdı!

Fatma 16 Şubat 2021

Sen gerçekten aklını kaçırmış olmalısın kadınların yüz karası aklı başında olan kimse senin kadar rezil olamaz bir birinde ertesi gün diyerinde senin adına bir şey diyorlar ama terbiyem müsade etmez kızına senin kadar karaktersiz bir annesi olduğu için acıyorum

Songül 18 Şubat 2021

Cehennem de yanarsın inşallah bide din diğiştirse tam olur

Yorum Yaz