Dedikodu Kazanı: Seren Serengil’in “Vajinası”, Acun Ilıcalı’nın Baldızı, Şeyma Subaşı’nın Yamuk Burnu!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

18 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: Seren Serengil’in “Vajinası”, Acun Ilıcalı’nın Baldızı, Şeyma Subaşı’nın Yamuk Burnu!

Dedikodu kazanı bugün de fokur fokur! Bakalım 18 Mart Perşembe günü en çok hangi konuları ve kişileri konuşmuşuz? Magazin turumuz başlıyor.

1. Seren Serengil VS Yağmur Sarnıç!

Seren Serengil ve Yağmur Sarnıç

Yağmur Sarnıç ve Seren Serengil arasında yaşanan gerilim tırmanmaya devam ediyor. İlk olarak Yağmur Sarnıç hakkında Instagram hesabından açıklamalar yapan Seren Serengil’e cevap gecikmedi! Kendisine ağır sözler söyleyen güzel yorumcuyu topa tutan Yağmur Sarnıç; Seren Serengil’in bacak arasını paylaşarak, vajinasının “fazla sarkmış” olduğunu söyledi! Ortalık çok fena karıştı. Bu arada detaylar için:

2. Acun Ilıcalı’ya Yeni Baldız Geliyor!

Ayça Çağla Altunkaya'nın ailesi

Acun Ilıcalı’nın kendisinden 31 yaş küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın annesi İlknur Altunkaya’nın 6 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Bir kız çocuğu bekleyen Altunkaya ailesinde heyecan had safhada! Acun Ilıcalı’nın 3 ay sonra bir baldızı olacak. Bu arada detaylar için:

3. Buse Varol ve Alişan’ın Kızları Eliz’in 40’ı Çıktı!

Buse Varol ve Alişan

Buse Varol ve Alişan’ın yeni doğan kızları Eliz’in bugün 40’ı çıktı! Instagram hesabından kızının 40 banyosunu paylaşan Buse Varol; kızına iyi dileklerini iletmeyi de ihmal etmedi. Maşallah Tektaş ailesine! Bu arada detaylar için:

4. Şeyma Subaşı’nın 165 Bin Dolarlık Yamuk Burnu Olay Oldu!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı’nın Amerika’nın en pahalı estetik doktoruna 165 bin dolara yaptırdığı burnun, yamuk olduğu ortaya çıktı! Instagram hesabından storyler paylaşan ünlü güzelimizin, burnunun yamukluğu dikkatlerden kaçmadı. Umarız ki Instagram filtresi kaymış olsun! Bu arada detaylar için:

5. Demet Akalın ve Aleyna Tilki Arasındaki Gerginlik Bitmiyor!

Aleyna Tilki ve Demet Akalın

Aleyna Tilki ve Demet Akalın arasında sular durulmuyor. İlk olarak Demet Akalın’ın canlı yayında “Yazık, dünya starı olacağım dedi. Çocuk dizisinde başrol oldu. Hira bile izlemiyor artık diziyi!” diyerek çıkışmasına “Çok gencim!” diyerek cevap veren Aleyna Tilki’ye Demet Akalın’dan yanıt gecikmedi: “Beni yaşımdam vurmaya çalışma, kimin daha önce öleceği belli olmaz!” Bu arada detaylar için:

6. Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç İlişkisi İlk Kez Görüntülendi!

Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç

Geçtiğimiz hafta aralarında aşk olduğu iddia edilen Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç, dün akşam Arnavutköy’de yemek yerken görüntülendi! Sarmaş dolaş pozlar veren çiçeği burnunda çiftimize mutluluklar diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz