Hem İtiraf Hem de “Diss”! Demet Akalın Program Hazırlıklarını Paylaşırken Hülya Avşar’a Taş Attı

Aleyna

Haberler

18 Mart 2021

Hem İtiraf Hem de “Diss”! Demet Akalın Program Hazırlıklarını Paylaşırken Hülya Avşar’a Taş Attı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı için yaptığı hazırlıkları paylaştı. O arada Hülya Avşar’a “diss” atmayı da ihmal etmedi!

Demet Akalın

Ünlü popçu Demet Akalın, çok konuşulan Dubai tatilinin ardından işinin başına döndü. Ünlü şarkıcının sponsorlar sayesinde çıktığı tatili, “Allah garibana veriyor” diyerek anlatması büyük tepki çekmişti. Bu anlayışa göre Allah garibana sadece tatil verdiği için, Demet Akalın ekmek teknesine geri dönmek zorunda kaldı. Neyse ki tatil ona yaramış gibi görünüyor. Onu uzun zamandır bu kadar neşeli görmemiştik!

Program Hazırlıklarını Paylaştı

Alişan Demet Akalın

Malum, Demet Akalın aylardır “ortisi” Alişan’la birlikte bir sabah programı sunuyor. Star TV’de yayınlanan “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah”, özellikle son haftalarda aldığı iyi ratinglerle dikkat çekiyor.

Hem sponsor tatili hem de yükselen ratingler Demet Akalın’ı epey neşelendirmiş gibi görünüyor! Neşesi, gün boyu çektiği videolardan da belliydi. Özellikle kuliste çektiği videolar takipçilerini çok eğlendirdi. Kuaförüne “Ben de özledim ben de” şarkısını söyleyen Demet Akalın, iş arkadaşını bol bol övdü. Sonra da kendisiyle bir güzel dalga geçti!

“Dolgu çürüyormuş dediler…”

Demet Akalın

Demet Akalın, en sevdiği Instagram filtrelerinden bir tanesini kullanarak “bir içim su” oldu! Yeşil gözleriyle buğulu buğulu bakan ünlü şarkıcı, yeni burnunu da çok beğendi. Bir de itirafta bulundu! Aslında burnu için dolgu yaptırmak istiyormuş ama herkes çürüyeceğini söylediği için cesaret edemiyormuş. Bu yüzden de dolgu yerine makyaj hilesine başvuruyormuş!

Kaşlarını beğenmeyen Demet Akalın, “Hülya Avşar gibi oldum” diyerek arkadaşına “diss” atmaktan da çekinmedi! Program boyunca da keyfi son derece yerinde görünüyordu. Arkadaşlarına ve çekim ekibine bol bol laf attı. Umarız, bu keyfini bozacak hiçbir şey yaşamaz!

Benzer Haberler

Kerem 19 Mart 2021

Hülya Avşarın yaşına gelmeden bir ton estetik yaptırdın ve onun kadar güzel değilsin. O yaşa gelsen filtresiz fotoğraf paylaşamazsın kesin. Hülya Avşarı sev yada sevme kadın inatla doğal kalıyor yaşıtları estetik merkezinden çıkmıyor o ise botoks bile yaptırmıyor takdir edilmesi gerek

Yorum Yaz