Zuhal Topal’la Sofrada Damatları Ateşe Attı! Yüzüne Gülüp Arkasından Konuştular: Şaşkınlık Veren Gıybet

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2021

Zuhal Topal’la Sofrada Damatları Ateşe Attı! Yüzüne Gülüp Arkasından Konuştular: Şaşkınlık Veren Gıybet

Fox Tv ekranlarının sevilen yarışması Zuhal Topal’la Sofrada, bu hafta bir ilki gerçekleştirdi. Bu sefer gelin-kaynana yerine damat-kaynana takımları yarışıyor.

İlk Yarışmacı Sezgin Damat!

Zuhal Topal’la Sofrada programında haftanın ilk yarışmacısı damat Sezgin oldu. Kayınvalidesi ile birlikte haftanın ilk menüsünü hazırlayan Sezgin, izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşattı.

Damat Gitti Gıybet Başladı!

blank

Programın başında aile ile sohbet eden Zuhal Topal, Sezgin’in iddialı tavırları karşısında şaşkına döndü. Esprili tavırları ve rahat halleriyle dikkat çeken damat, yarışma tarihine adeta damga vurdu. Alışveriş sırası geldiğinde kayınvalidesi Sezgini öperek uğurladı ve şans diledi. Onların bu hallerine ‘ne kadar sempatik’ şeklinde yorum yapan Zuhal Topal ve kayınvalide, damat kapıdan çıkar çıkmaz gıybete başladı. ‘Ne kadar çok konuşuyor’ şeklinde damadı eleştiren ikilinin o anları izleyenleri şaşkına çevirdi.

Damattan İddalı Menü!

blank

Haftanın ilk yarışmacısı Sezgin, kayınvalidelere iddialı bir sofra sundu. Her hafta bir çeşit yemeğin herkese zorunlu kılındığı prgramda, bu haftanın yemeği yaprak sarmasıydı. Sezgin, sarmaya ek olarak kremalı tavuk çorbası, paçanga böreği, havuç tarator, cevizli domates kurusu, şehzade kebabı, patates püresi, mısırlı mevsim salata ve çilekli magnolia tatlısından oluşan bir menü hazırladı.

Bütün Yemekleri Yetiştirdi!

blank

Tam 9 çeşit yemekten oluşan iddialı menüsü ile haftanın ilk gün yarışan Sezgin damat, bütün yemekleri yetiştirerek adeta gelinlere taş çıkardı. Zamanının yetmemesi sebebiyle yalnızca masasını hazırlayamayan Sezgin, kayınvalidelerden taktir topladı.

Puanları Topladı!

blank

Haftanın ilk yarışmacısı Sezgin, kayınvalideleri güler yüzle ağırladı. Tüm yemeklerini yetiştiren damat, kaynanalardan bolca övgü aldı. Özellikle çorbaya bayılan kaynanalar, Sezgin damattan puanlarını esirgemedi. Sezgin günü 24 puan alarak tamamladı. Kaynanaların bonkörlüğü karşısında duygulanan damat, göz yaşlarına hakim olamadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz