“Arkadaşımın aşkısın” Kuralını Çiğneyen Tek Kişi Demet Özdemir Değil! Hande Erçel, Sinem Kobal, Merve Boluğur, Ece Erken…

Aleyna

Haberler

5 Ocak 2021

“Arkadaşımın aşkısın” Kuralını Çiğneyen Tek Kişi Demet Özdemir Değil! Hande Erçel, Sinem Kobal, Merve Boluğur, Ece Erken…

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç aşkı magazin gündemine bomba gibi düştü. Bu olay yakın arkadaşının eski sevgilisiyle ya da eski sevgilisinin kankalarıyla aşk yaşayan diğer isimleri hatırlattı!

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un bir ilişkiye başlaması herkesi şok etti. Çünkü Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’la dört sene büyük aşk yaşayan Yağmur Tanrısevsin’in yakın arkadaşıydı. Hatta Oğuzhan Koç’un yedi yıl boyunca beraber olduğu oyuncu Zeynep Koçak da Özdemir’in dostuydu! İlişki itirafı sonrası ikisi de Demet Özdemir’i Instagram’da takipten çıkardı. Bu karmaşık ilişki ağını çözmek gerçekten zor! Ama şurada daha detaylı anlatmıştık.

İki arkadaşının da eski sevgilisi olan Oğuzhan Koç’la aşk yaşamaya başlayan Demet Özdemir’e tepki büyük oldu. Özellikle böyle durumlar yaşayanlar Yağmur Tanrısevsin ve Zeynep Koçak’ı -sosyal medyadan da olsa- bağrına bastı. Bazıları da benzer olayları hatırlattı!

Neler Olmuş Neler?

Aslında benzer durumlar yaşayan pek çok ünlü var. Kimi arkadaşının eski aşkına aşık oldu, kimi de eski sevgilisinin dostuna!

Sinem Kobal-Arda Turan!

Sinem Kobal ve Arda Turan

Yıllar önce bitti, ikisi de çoluk çocuk sahibi oldu ve çok mutlu. Ama bu gençlik aşkının öyküleri hala tükenmedi! Sinem Kobal, aslında eski milletvekillerinden Sefa Sirmen’in oğlu Mustafa Sirmen’le beraberdi. Çiftin en yakın dostlarından birisi de futbolcu Arda Turan’dı! Mustafa Sirmen ve Sinem Kobal yeni ayrılmışken ortaya bir dedikodu yayıldı. Arda Turan ve Sinem Kobal aşk yaşıyordu! Turan, “Arkadaşımın aşkına bakmam” dese de aşk 2009’da belgelendi. Olayı öğrenen Sirmen, “Arda benim için bitti” diye konuştu.

Hande Erçel-Mehmet Dinçerler!

Hande Erçel ve Mehmet Dinçerler

Hande Erçel, 2015’te aşk yaşamaya başladığı oyuncu Ekin Mert Daymaz’la çok mutluydu. Ancak aşk 2017 yılında son buldu. Bu ilişkinin ardından tepki çeken bir durum oldu. Hande Erçel, eski sevgilisinin yakın arkadaşı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başladı! Bu ilişki sadece iki ay sürdü. Bitiş nedeni olarak Dinçerler’in işkolikliği ve cimri oluşu gösterildi!

Merve Boluğur-Hakan Sabancı!

Merve Boluğur ve Hakan Sabancı

Ünlü oyuncu Merve Boluğur ve “playboy” Hakan Sabancı arasında yaşanan kısa süreli aşk 2018 yazında uzun süre gündem olmuştu. Sansasyonu süresinden uzun olan bu aşkın tepki çekme nedeni ise Eliz Sakuçoğlu’ydu! Çünkü Eliz Sakuçoğlu, Hakan Sabancı’nın eski sevgilisi ve Merve Boluğur’un dostuydu. İki dost bu olay sonrası birbirini takipten çıkardı ve görüşmeyi kesti.

Ece Erken-Akın Altan!

Ece Erken ve Akın Altan

Sunucu Ece Erken ve ünlü şarkıcı Bengü yakın arkadaştı. Ta ki Ece Erken, Bengü’nün eski sevgilisi Akın Altan’la aşk yaşamaya başlayana kadar! Ece Erken ve Akın Altan’ın evliliğe giden ilişkisinin Bengü’nün bir şarkısı yüzünden bittiği bile söylendi. Ama bunlar sadece bir iddia olarak kaldı.

Bonus: Cem Yılmaz-Ahu Yağtu!

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu

Magazin tarihinin en çalkantılı aşk üçgeni herhalde Cem Yılmaz-Cansu Dere-Ahu Yağtu arasında olandır! Cem Yılmaz ve Cansu Dere’nin yedi yıllık ilişkileri henüz bitmişti ki, bir haber duyuldu. Dere’nin dostu Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz beraberdi! Dere’nin haberi duyunca Yağtu’dan hesap sorduğu ve ikilinin ayrıldığı konuşuldu. Bir süre sonra barışan Yağtu ve Yılmaz, çok geçmeden evlendi ve oğulları Kemal’i kucaklarına aldı. Ama evlilikleri fazla uzun sürmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz