Kerem Bürsin’in Instagram Hocası Yasemin Özilhan’mış! “Boynuz kulağı geçti…”

Aleyna

Haberler

9 Ocak 2021

Kerem Bürsin’in Instagram Hocası Yasemin Özilhan’mış! “Boynuz kulağı geçti…”

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin’in yaptığı #tbt paylaşımında tuhaf bir detay ortaya çıktı. Yasemin Özilhan, Kerem Bürsin’e Instagram kullanmayı öğreten isimmiş! Serenay Sarıkaya’yla ilişki yaşadığı dönemler Özilhan çiftiyle sıkı dost olan Bürsin, sosyal medyaya da o aralar ısınmış gibi görünüyor.

Kerem Bürsin

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, yaşadığı reyting hüsranlarından sonra nihayet şeytanın bacağını kırdı. Bu sezon “Sen Çal Kapımı” adlı romantik komedi sayesinde büyük başarı kazanan Bürsin gündemden düşmüyor. Hakkında en çok konuşulan konu ise dizideki partneri Hande Erçel’le aralarındaki aşk dedikoduları! İkili, sırası geldikçe bu söylentiyi yalanlıyor. Ama Hande Erçel’in eski sevgilisi ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, ikiliyi programında beraber ağırlayan Acun Ilıcalı’yı bile takip etmeyi bıraktı!

Tam aşk haberleri sönmüştü ki, Bürsin bu kez Yasemin Özilhan’la yaptığı bir #tbt paylaşımıyla gündeme geldi. Bu da Bürsin’in yaşadığı bir başka aşkı -Serenay Sarıkaya’yı- akla getirdi. Çünkü Bürsin, Serenay Sarıkaya’yla birlikte olduğu dönemde Yasemin-İzzet Özilhan çiftiyle yakın arkadaştı.

Tekne Tatilleri Meşhurdu!

Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya

Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya beraber oldukları dönemde sık sık Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan çiftiyle görüntüleniyordu. En meşhur görüntüler de Özilhanların teknesiyle çıktıkları tatillere aitti! Dalış ve boks gibi ortak zevklere sahip olan Kerem Bürsin ve İzzet Özilhan dostluğu hayli ilerletmişti. Özilhan, Bürsin’e dalış dersleri de vermişti.

Kerem Bürsin, Serenay Sarıkaya, Yasemin Özilhan, İzzet Özilhan

Serenay Sarıkaya ise Yasemin Özilhan’la sıkı dost oldu. Ancak Sarıkaya ve Bürsin ayrılınca bu sıkı dostluktan eser kalmadı! Sarıkaya, Özilhan çiftiyle görüşmeyi kesti, nedenini bilen yok. Kerem Bürsin ise hala Özilhan çiftiyle görüşmeye devam ediyor. Bunu da yaptığı bir #tbt paylaşımıyla gösterdi!

İşi Ustasından Öğrendi!

Kerem Bürsin ve Yasemin Özilhan

Kerem Bürsin, İzzet Özilhan’dan dalmayı, Yasemin Özilhan’dan da Instagram kullanmayı öğrendi. Bunu da Yasemin Özilhan ve fitness eğitmeni Barış Yücealpan’la çektiği bir videoyla anladık!

Yasemin Özilhan, Instagram’ın en bariz özelliklerinden birini keşfeden Bürsin’e “Şu an mı öğrendin bunu” diyerek şaşırdı. Barış Yücealpan da -ünlü oyuncunun deyimiyle- “yargılayıcı” bir bakış attı! Ama bu şaşkınlık ve yargılamaya rağmen Yasemin Özilhan, ünlü oyuncunun bu işi öğrendiğini düşünüyor!

Yasemin Özilhan story

Yasemin Özilhan, “Boynuz kulağı geçti” diyerek Kerem Bürsin’i şakayla karışık tebrik etti. Bize de arkadaşlıklarının gelip geçici bir şey olmadığını gösterdiler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz