Söylemezsem Olmaz’dan Yeni İddia! Serdar Ortaç İbo Show’a Katılmak İçin Para İstedi: “Parayı İstersin…”

Aleyna

Haberler

9 Ocak 2021

Söylemezsem Olmaz’dan Yeni İddia! Serdar Ortaç İbo Show’a Katılmak İçin Para İstedi: “Parayı İstersin…”

Beyaz TV’nin fenomen magazin programı olan Söylemezsem Olmaz yine gündemi belirlemeye devam ediyor! Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto’nun sunduğu programda her gün onlarca kişi hakkında yorumlar yapılıyor ya da iddialar ortaya atılıyor. Cuma günü yayınlanan programda ise birden çok konuya değinildi ve ortaya yeni iddialar atıldı.

Söylemezsem Olmaz programı

Bu iddialardan biri de; ünlü besteci ve şarkıcı olan Serdar Ortaç’ın, İbrahim Tatlıses’in İbo Show Yılbaşı özel bölümüne katılmak için para istediği iddiasıydı! Şarkıcı Arto’nun üstü kapalı bir şekilde Serdar Ortaç iması özellikle Bircan Bali’yi çok şaşırttı!

Bircan Bali ve Lerzan Mutlu Birbirine Girdi!

Söylemezsem Olmaz programının demirbaşlarından olan Bircan Bali ve Uçankuş TV’de “Lerzan ile Çok Mutlu” programını sunan Lerzan Mutlu arasında ipler bir anda gerildi! İlk fitil ateşini yakan kişi ise Bircan Bali oldu.

Söylemezsem Olmaz programında Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu sabah programına yorum yapılırken Bircan Bali’nin “Demet Akalın iyi sunuyor bence. Birçok ‘Yıllardır televizyoncuyum ben’ diyen kişilerden çok daha iyi. Diğerleri çingene panayırına çevirdiler ortalığı!” demesi üzerine Lerzan Mutlu’da Bircan Bali’nin geçmişinden dem vurmaya başladı ve Instagram’da ardı arkası kesilmeyen storyler atmaya başladı:

Arto’dan Serdar Ortaç Göndermesi!

Söylemezsem Olmaz programında sadece Seren Serengil değil herkes sivridilli! Programa gelen magazinin kaotik atmosferine uyum sağlayıp “sivridilli” biri olup çıkıyor! Bu kişilerden biri de, Seren Serengil’in yakın arkadaşı sevilen şarkıcı Arto.

Programda Serdar Ortaç ile Seçil Gür ilişkisinden ve programa gelen konuklardan bahsediliyordu. Hatta Seren Serengil “Bize konuk gelmesi yaramıyor, reytingler düşüyor” dedi. Bunun üzerine Arto: “Serdar Ortaç’ın da buraya konuk gelmesini isterim ama para isteyebilir. Parayı istersin değil mi Serdarcığım?” demesi üzerine akıllarda Serdar Ortaç’ın İbo Show’a katılmak için para isteyip istemediği sorusu geliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz