Yıllar Sonra Paylaştı! Sezen Aksu Bu Benim Hayatım Şarkısını Aslında Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’e Yazmış

Aleyna

Haberler

26 Şubat 2021

Yıllar Sonra Paylaştı! Sezen Aksu Bu Benim Hayatım Şarkısını Aslında Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’e Yazmış

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, #tbt gününde çok konuşulacak bir paylaşım yaptı. Sarıkaya, “Hayatım boyunca unutamam” diyerek Sezen Aksu’yla olan bir anısını paylaştı.

Serenay Sarıkaya

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, kariyerinin zirvesinde olmasına rağmen pandemi döneminde bir köşeye çekildi. Eski sevgilisi Cem Yılmaz’la olan ilişkisi de kendisine hayranlarının gözünde biraz puan kaybettirdi. Bu yüzden, onu eski parıltısı kalmamış bir yıldız gibi görenler oluyor. Ama Serenay Sarıkaya, “Bergen” filmiyle ve güzel sesiyle ortalığı yıkmaya hazırlanıyor!

Serenay Sarıkaya

Başarılı oyuncu, dün bir #tbt paylaşımı yaparak güzel sesiyle takipçilerini yine mest etti. Bu paylaşımla anladık ki, Gülben Ergen’in söylediği “Bu Benim Hayatım” şarkısı aslında Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’in oynadığı film için yazılmış!

Sezen Aksu’dan Büyük Övgü

Serenay Sarıkaya Sezen Aksu

Serenay Sarıkaya, “Kozasını yırtıp çıkanlara, yeniliklere kanat çırpanlara…” diyerek bir şarkı paylaştı. Sektöre adım attığı günden beri her projesinde şarkılar söyleyen oyuncu, 2015’teki bir projesi için de “Bu Benim Hayatım” şarkısını söylemiş. Üstelik bu şarkının onun için çok ayrı bir yeri varmış!

Çünkü Sezen Aksu bu şarkıyı Serenay Sarıkaya filmde söylesin diye yazmış, hem de ünlü oyuncunun gözleri önünde! Başarılı oyuncu, o anları “Canımın içi Sezen bu şarkıyı oracıkta, benim gözlerimin önünde yazıp bestelemişti. Kendimden geçmiş bir şekilde onun yaratımını izlerken ne kadar şanslı olduğumu, ne eşsiz bir şeye şahit olduğumu düşünüp hayret etmiştim…” diyerek anlattı.

Gülben Ergen

Şarkıyı söyledikten sonra da “Acaba sınavı geçebildim mi?” diyerek endişelenmiş. Neyse ki Sezen Aksu onun yorumunu çok beğenmiş ve Serenay Sarıkaya hayatı boyunca unutamayacağı bir an yaşamış. Ama proje hayata geçmeyince bu kayıt da bir yerlerde unutulmuş. Şarkı da yıllar sonra Gülben Ergen’e kısmet olmuş!

Kerem Bürsin’le Oynayacaktı

Kerem Bürsin Serenay Sarıkaya

Aslında bu şarkı Serenay Sarıkaya’nın o dönemki sevgilisi Kerem Bürsin’le oynadığı “Günaydın Sevgilim” filmi için hazırlanmış. Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’in ülkenin en gözde çifti olduğu o dönemde, bir filmde başrolü paylaşmaları büyük sevinç yaratmıştı. Ama ikilinin yoğunlukları yüzünden film projesi rafa kalkmıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz