Dedikodu Kazanı: Demet Akalın’dan İktidara İsyan, Buse Varol ve Alişan Aynı Dizide, Rıza Kocaoğlu’ndan Açıklama!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

27 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: Demet Akalın’dan İktidara İsyan, Buse Varol ve Alişan Aynı Dizide, Rıza Kocaoğlu’ndan Açıklama!

Dedikodu kazanına bugün de odun atmaya devam ediyoruz! Bakalım bugün ünlüler dünyasında neler yaşanmış? Hazırsanız 27 Mart Cumartesi gününün magazin turu başlıyoooor!

1. Rıza Kocaoğlu’ndan Ayrılık Açıklaması Geldi!

Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı

Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı çifti ayrıldı! Ancak bugün Rıza Kocaoğlu’ndan yeni bir açıklama geldi; “Dünyanın ve ülkemizin çok zor süreçlerden geçtiği, acı kayıplar verdiğimiz bu günlerde gündemi meşgul etmek istemesek de paylaşmak durumunda kaldık. Hazal Subaşı ile 2019 yılından beri devam eden ilişkimizi sonlandırmış bulunmaktayız. Birbirimize karşı saygı duyarak verdiğimiz bu kararımıza siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızdan da aynı yaklaşımı bekliyoruz. Bu süreçte bize gösterdiğiniz duyarlılık için teşekkür ederiz.” Bu arada detaylar için:

2. Demet Akalın İktidar’a İsyan Etti!

Demet Akalın

Güzel şarkıcı Demet Akalın, bugün katledilen 17 yaşındaki Sezen hakkında Twitter’dan isyanını dile getirdi; “Darp edildiğinde tutuklansaydı yaşayacaktı. Her tehlikeli yaratık için denizin ortasına hapishane yapılmadı! Çıkamasınlar, özgürlüğü, yaşama hakkını kimse tehdit edemez! Hamile hamile ölüme yürümüş…” ancak isyanını dile getirirken. İktidara sitem etmeyi de ihmal etmedi; “E görsünler diye yazıyoruz! Kaç kere daha gideceğiz artık! 1,5 sene oldu bekliyoruz işte!” Bu arada detaylar için:

3. Defne Samyeli’nin Kızı Deren Talu’nun İlginç İsteği!

blank

Defne Samyeli’nin 24 yaşındaki kızı Deren Talu, annesi gibi oyunculuk yapmaya başladı! Kariyerine hızlı bir giriş yapan Deren Talu; Instagram’da da oldukça seviliyor. Bugün derin göğüs dekolteki bir fotoğrafını Instagram takipçileriyle paylaşan Deren, annesi kadar güzel olmadığını düşünüyormuş; “Keşke annem kadar güzel olabilsem. Genlerimi ondan aldıysam ne mutlu bana” Bu arada detaylar için:

4. Acun Ilıcalı’dan Birleşme Partisi Görüntüleri!

Acun Ilıcalı

TV8’in patronu Acun Ilıcalı’dan, Survivor birleşme partisi görüntüleri gelmeye başladı! Birleşme partisi için kesenin ağzını açan ve hiçbir masraftan kaçınmayan Acun Ilıcalı; hem ünlü yıldızları hem eski yarışmacıları hem de Survivor Panaroma sunucularını Dominik’te misafir ediyor! Bu arada detaylar için:

5. Aleyna Tilki’den Aşı Açıklaması!

Aleyna Tilki

Koronavirüs pandemisinde yaptığı açıklamalarla kendini hedef haline getiren Aleyna Tilki “Anneme, kardeşime ve kendime aşı yaptırmayacağım. Çünkü güvenmiyorum.” sözleriyle sosyal medyada olay olmuştu. Hatta güzel şarkıcıya bu sözleri yüzünden dava açıldı. Bugün kameralara yakalanan Aleyna Tilki kendini savunmak için; “Soruşturma açıldı mı bilmiyorum. Ben o konuşmayı aşı çıkmadan önce yapmıştım. Aşı çıktıktan sonra böyle bir şeyin gündeme gelmesi de garip. Sadece şunu söyleyeceğim. Sanatkar olma yolunda emin adımlarla yürüyorum. Eğer ben bir rol modelsem sadece yaptığım sanat ve bir sanatçı neye rol model olabilecekse beni ona konumlandırsınlar. Bir doktor ‘aşı yapmayın’ derse ona kızın. Ben bir sanatçıyım ve kimseye ‘aşı yaptırmayın’ demedim. Evet dünya ilaç sektörüne güvenmiyorum. Kişi kendisine ne iyi gelecekse kendisi bilir. Her bireyin kendine has bir sağlık sistemi vardır.” dedi.

6. Buse Varol ve Alişan Aynı Dizide Oynayacak!

Alişan ve Buse Varol

Güzel oyuncu Buse Varol – Alişan geçtiğimiz gün yakın arkadaşları ve aileleriyle Arnavutköy’de bir balıkçıda Buse Varol’un doğum gününü kutladılar. Mekan çıkışı kameralara yakalanan Buse Varol ve Alişan çifti, eve döndükleri açıkladı. Eşiyle bir dizi setinde tanışan Alişan, bu yaz ayında yeniden Buse Varol’la birlikte kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor! Aynı dizide beraber rol alacaklarmış.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz