Söylemezsem Olmaz’da Kılıçlar Çekildi! Bircan Bali Cüneyt Özdemir’i Tehdit Etti Ortalık Karıştı: “Konuşursam…”

Aleyna

Haberler

27 Mart 2021

Söylemezsem Olmaz’da Kılıçlar Çekildi! Bircan Bali Cüneyt Özdemir’i Tehdit Etti Ortalık Karıştı: “Konuşursam…”

Söylemezsem Olmaz programında dün yine kılıçlar çekildi ve birilerine isyan bayrağı açıldı! Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil’in yorumculuk yaptığı magazin programı yine gündem belirlemeye devam ediyor. Ancak bu defa ortalık fena karıştı! Ünlü piyanist Fazıl Say’ın eşi Ece Dağıstan’ın söylediği sözler magazin gündemine bomba gibi düştü.

Söylemezsem Olmaz

Fazıl Say’ın Evliliği Bize Dert Oldu!

2019 yılında Milano’da nikah masasına oturan Fazıl Say ve Ece Dağıstan, geçtiğimiz günlerde oldukça ilginç bir açıklamaya imza attı. “Biz sevgililiğe devam ediyoruz. Evlerimizi bile birleştirmedik. Ben Fazıl’a veya o bana, hala sırt çantamızla gelip gidiyoruz” diyen Ece Dağıstan’a Fazıl Say’dan destek geldi; “Asla sıkılmayız. Ayrı evlerde yeni aşıklar gibi yaşıyoruz. Herkesin kendi işi, çalışması, hayatının bireyselliği var”

Fazıl Say ve Ece Dağıstan

Ancak Fazıl Say ve Ece Dağıstan’ın bu açıklamasından sonra hem sosyal medya hem de magazin gündemi karıştı! Özellikle Türkiye’nin en kaotik masası, Söylemezsem Olmaz’da Fazıl Say ve Ece Dağıstan’ın evliliği çok konuşuldu. Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil, evli çiftimize ağır eleştiriler yapmaktan geri durmadı. Fakat bu Söylemezsem Olmaz için oldukça olağan bir şeydi! Her gün yaptıkları şey sonuçta.

Söylemezsem Olmaz Programıyla Cüneyt Özdemir Birbirine Girdi!

Ağır linçlere maruz kalan Ece Dağıstan, Instagram’dan bir açıklama yayınlayarak kendisi savunmak zorunda kaldı;

Ece Dağıstan’ın hedefinde ise Söylemezsem Olmaz programı sunucuları vardı! Özellikle de “burç” konusuna çok takılmış Ece Hanım. Ancak bu konuya tek takılan kişi Ece Hanım değildi! Ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir de Söylemezsem Olmaz programına çok yüklendi; “Düşünsene Chopin çalıyorsun, o an televizyonda bir sabah programı senin evliliğini ve burcunu tartışıyor. Yani ülke dünyaca ünlü piyanistine konsantre olma fırsatı vermiyor! Kendini bir anda çekirdek çitleyip evliliğini sorgularken buluyorsun. Fazıl Say’a açıklama yaptıranlar bize neler yapmaz!”

Ancak Cüneyt Özdemir’in bu çıkışına Söylemezsem Olmaz’dan cevap gecikmedi. Bircan Bali; “Sen çok seversin denizleri okyanusları. Ben burada konuşursam seni de Instagram’dan açıklama yapmak zorunda bırakırım!” diyerek üstü kapalı bir şekilde hem Cüneyt Özdemir’i tehdit etti hem de Deniz isimli biriyle ilişki yaşadığını iddia etti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz