Survivor’da Neler Dönmüş Neler? Eski Yarışmacılar Cemal Hünal ve Çağrı Atakan Aylar Sonra İtiraf Etti

Aleyna

Haberler

8 Mayıs 2021

Survivor’da Neler Dönmüş Neler? Eski Yarışmacılar Cemal Hünal ve Çağrı Atakan Aylar Sonra İtiraf Etti

Fenomen yarışma “Survivor”da bu yıl ekibe erken veda eden iki isim vardı, Cemal Hünal ve Çağrı Atakan! Önceki gün iki Survivorzede bir araya gelerek eski günleri yad etti ve bazı itiraflarda bulundu!

Survivor

TV8’in markası haline gelen “Survivor” yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Skandallar, kavgalar, kıyasıya bir rekabet derken finale iyice yaklaştık. İzleyiciler şampiyon adaylarını belirlemeye başladı bile. Ama bugünleri göremeden “Survivor”a veda eden pek çok isim de var tabii ki! Yarışmadan diskalifiye olan iki isim, Cemal Hünal ve Çağrı Atakan, önceki gün bir araya gelerek eski günleri yad etti.

Denizden Istakoz Çıkarmak İçin Gitmiş

Cemal Hünal

Cemal Hünal, “Issız Adam” filmiyle meşhur olan bir oyuncu olarak ıssız ada konseptine en uygun isimdi! Bu yüzden, Acun Ilıcalı 2021 kadrosunu tanıtırken ilk olarak onu duyurdu. Doğaya olan aşkı ve zor şartlara alışkanlığıyla bilinen Cemal Hünal, yarışmanın hakkını verecek gibi görünüyordu. Ama daha üçüncü haftada diskalifiye oldu!

Cemal Hünal

45 yaşındayım. 25-30 yaşlarında arkadaşlarla kapışıp bir netice elde etmeyi beklemek saçma olurdu” diyen Cemal Hünal, o adayı çok merak ettiği için yarışmaya katılmış. Bir de kişisel hedefi varmış, denizden ıstakoz çıkarmak! Ama binicilikten kalma yaraları, açlık ve sıcaklık nedeniyle parkurlarda çok zorlanmış. Sonunda da, yarışmaya erken veda etmiş.

Çağrı Atakan da Veda Etti

Çağrı Atakan

Yarışmaya 22 Nisan’da diskalifiye olarak veda eden biri daha vardı, Çağrı Atakan. Acil Durum Konseyi’nde Acun Ilıcalı’nın söylediğine göre, Çağrı Atakan yarışmaya devam ederse sağlığında kalıcı hasar meydana gelecekti! Karar karşısında şoke olan Çağrı Atakan, “Emin misiniz?” dedi ve gözyaşları içinde veda konuşmasını yaptı: “Anneme söylemeyin üzülmesin. Burada çok iyi insanlar tanıdım. Size çok teşekkür ederim!” Ama iki eski takım arkadaşı yarışmanın yükünü çabuk atlattı diyebiliriz. Önceki gün bir araya gelip yarışmada yaptıkları bazı şeyleri itiraf ettiler!

“Biz çaldık Batuhan yakalandı”

Batuhan Karacakaya

Cemal Hünal, eski takım arkadaşı Çağrı Atakan’la keyifli sohbetini Instagram hesabında paylaştı. En çok güldükleri şeyi anlatan ikili, aylar sonra yemek çaldıklarını itiraf etti!

Biz sürekli yemek çalarken yakalana yakalana Batuhan yakalandı” diye gülen ikili, eski günleri hatırlattı. Batuhan Karacakaya yemek çalarken yakalandığı için ceza almış ve ödüllerde alacağı yemekler iptal edilmişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz