Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder’e Eşi Öyle Bir Doğum Günü Jesti Yaptı Ki Gözyaşlarınıza Hakim Olamayacaksınız

Aleyna

Haberler

1 Nisan 2021

Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder’e Eşi Öyle Bir Doğum Günü Jesti Yaptı Ki Gözyaşlarınıza Hakim Olamayacaksınız

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’in doktoru Derya karakterine hayat veren Özge Özder, yakışıklı eşi Sinan Güleryüz ve sevimli yavruları Luna ile kurduğu sıcacık yuvasıyla herkesi mest ediyor. Bugün yeni yaşına giren güzel yıldızın doğum günü için romantik bir paylaşım yapan Sinan Güleryüz, tüm sosyal medyayı duygulandırdı.

özge özder-sinan güleryüz-sadakatsiz

Sadakatsiz birbirinden heyecanlı bölümleriyle Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri haline geldi. Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen gibi isimlerin olduğu fenomen dizide Derya karakterini canlandıran Özge Özder, başarılı kariyeri kadar özel hayatı ile de gündemde. Müzisyen Sinan Güleryüz ile 2018 yılında dünyaevine giren güzel oyuncu, yakın zamanda ilk çocuğu Luna’yı kucağına aldı.

“Seni Çok Seviyorum Hayat Arkadaşım

Birbirlerini çok sevdikleri her hallerinden belli olan ünlü çift, sosyal medyaya aşklarını ilan etmekten çekinmiyor. Sevimli köpekleri ve güzel kızları Luna ile musmutlu bir yuva kuran çiftimiz birbirlerinin özel günlerini kutlamayı da ihmal etmiyor.

Sinan Güleryüz 43 yaşına giren Özge Özder için Instagram’da bir paylaşım yaptı. Kızları Luna ile birlikte oldukları güzel anların fotoğraflarını paylaşan Güleryüz, eşi için romantik bir not yazdı. Bu notta ilişkilerinin başlarından bahseden Sinan Güleryüz, “O 2 saatte aslında evlenmek istediğim kadını bulduğumu söylemiştim kendime.” dedi. Özge Özder’i övgü dolu sözlerle anlatan yakışıklı sanatçı, kızı Luna’nın her şeyiyle eşine benzemesini istediğini dile getirdi. Duygusal sözlerini “SENİ ÇOK SEVİYORUM HAYAT ARKADAŞIM” cümlesiyle bitiren Güleryüz, Instagram’daki herkesi duygulandırdı. Bu romantik paylaşıma saatler için binlerce yorum ve beğeni yağdı.

Hepimizi Aşka Yeniden İnandırdılar

özge özder-sinan güleryüz-sadakatsiz

Bir derginin lansmanında Özge Özder ile tanışan Sinan Güleryüz söylediğine göre güzel oyuncuyu görür görmez aşık olmuş. İlk görüşte “İşte evleneceğim kadın” diyen Sinan Güleryüz’e ise Özge Özder ilk başlarda hiç yüz vermemiş. Özge Özder’in güvenini kazanmak için çok uğraşan Sinan Güleryüz sonunda başarmış tabii. Güzel çiftimize mutluluklar diliyor, Özge Özder’in doğum gününü kutluyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz