Tektaş Ailesine Tatil Parası Lazım! Buse Varol Şimdi de Demet Akalın’la Instagram’da Pişti Oldu: İkinci Vaka!

Aleyna

Haberler

22 Mayıs 2021

Tektaş Ailesine Tatil Parası Lazım! Buse Varol Şimdi de Demet Akalın’la Instagram’da Pişti Oldu: İkinci Vaka!

Haziran ayına doğru yaklaştığımız bugünlerde artık ünlülerimiz iyiden iyiye tatil moduna girdi! Pek çok ünlü ve Influencer göçmen kuşlar misali güneye doğru yol alırken; Demet Akalın gibi programı devam eden ünlülerimiz henüz İstanbul’un keşmekeşinden bir türlü kurtulabilmiş değil! Ancak önümüzdeki hafta Star TV’de Alişan’la sunduğu sabah programının final bölümünün ardından soluğu Amerika’da alacak olan Demet Akalın; şimdiden Amerika parası biriktirmeye başladı bile.

Ekstra paraya ihtiyacı olduğu zamanlarda Instagram’da reklam almaya başlayan Demet Akalın, bu sefer ortisi Alişan’ın güzel eşi Buse Varol’la pişti oldu! Bugünlerde sadece Demet Akalın’ın değil Alişan ve ailesinin de paraya ihtiyacı var. Eee kolay değil, aynı evin içinde biri yeni doğmuş iki çocuk ve üç tane bakıcı. İkisi yabancı! Ailesini en iyi şartlarda yaşatmak isteyen Alişan, önümüzdeki haftadan itibaren ekranlarda olmayacak.

blank

Buse Varol Şimdi de Demet Akalın’la Pişti Oldu!

Koronavirüs pandemisi nedeniyle konserlerin ne zaman başlayacağı da belli değil. Bütün şartlar birleşince ünlülerimizin tek geçim kaynağı Instagram oluyor! Sevenleri sayesinde birçok tatillerini bedavaya getiren ünlülerimiz paraya ihtiyaç duyduklarında da Instagram’dan reklam almaktan geri durmuyor. Hatta Alişan ve Demet Akalın gün içinde Instagram’ın ünlü çekilişlerinden birine bile katıldı. Pek çok takipçiden linç yemiş olsalar da; ne Alişan ne de Demet Akalın gelen eleştirileri umursamamayı tercih ediyor!

blank

Sadece Alişan değil, Alişan’ın eşi Buse Varol da ailelerine destek olmak için Instagram’dan reklam yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün Hande Erçel’in Influencer ablası Gamze Erçel’le aynı reklamı paylaşan Buse Varol, bugün de eşinin ortisi Demet Akalın’la aynı reklamı paylaşarak ikinci kez pişti oldu! Anlaşılan tüm Instagram camiasının bu aralar paraya ihtiyacı var, eee yaz geldi tatil lazım!

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz