Teşkilat’ın Zehra’sı Deniz Baysal Rol Arkadaşı Çağlar Ertuğrul’u Övmeye Doymadı: Çok İyi Bir Takım Arkadaşı

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Teşkilat’ın Zehra’sı Deniz Baysal Rol Arkadaşı Çağlar Ertuğrul’u Övmeye Doymadı: Çok İyi Bir Takım Arkadaşı

TRT’nin iddialı dizisi Teşkilat birbirinden heyecanlı bölümleriyle ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Başladığı ilk günden beri reyting listelerini altüst ediyor. Fenomen dizinin sevilen başrolü Deniz Baysal, rol arkadaşı Çağlar Ertuğrul’a övgü dolu sözler söyledi.

deniz baysal-çağlar ertuğrul-teşkilat

Teşkilat dizisi izleyenleri ekranlara kilitlemeye tam gaz devam ediyor. Ülkesi için kendi hayatından vazgeçip yer altına inen yedi vatan sevdalısının anlatıldığı bu hikaye izleyicilere bir kahramanlık öyküsü sunuyor. Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizinin başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler gibi isimler var.

deniz baysal-çağlar ertuğrul-teşkilat

Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Teşkilat dizisinin Zehra karakterine hayat veren oyuncusu Deniz Baysal, Hakan Gence konuştu. Özel hayatı ile ilgili açıklamalarda bulunan güzel oyuncu, Serdar karakterine hayat veren rol arkadaşı Çağlar Ertuğrul’a övgü dolu sözlerde bulundu.

“İyi Bir Takım Arkadaşı”

Daha önce Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde beraber rol alan Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul’un enerjisi izleyenler tarafından çok beğenilmişti. Dizi tarihinin sevilen partnerlerinden biri olan bu ikiliyi Teşkilat dizisinde tekrar izleyeceğimizi duyunca çok mutlu olmuştuk. Teşkilat dizisinde birlikte fırtına estirdikleri sol arkadaşı Çağlar Ertuğrul hakkında konuşan Deniz Baysal, samimi açıklamalarda bulundu.

deniz baysal-çağlar ertuğrul-teşkilat

Çağlar Ertuğrul’un işini didik didik biri olduğunu söyleyen Deniz Baysal, “Çağlar, her sahne üzerine düşünür. Karşısındaki oyuncuyu önemser.” dedi. Çağlar Ertuğrul’un iyi bir takım arkadaşı olduğunu söyleyen Deniz Baysal, “Onunla çalışmak çok rahat.” dedi.

“Ben Ajan Olmak İstemezdim”

Teşkilat dizisi hakkında konuşan Deniz Baysal o dünyaya büyük bir ilgisi olduğunu söyledi. “Gerçekten ilgimi çeken ve hayran olduğum bir konu. Büyük bir özveri, zekâ, adanmışlık gerektiriyor.” diyen güzel oyuncu, “Siz ajan olmak ister miydiniz?” sorusunu yanıtladı.

deniz baysal-çağlar ertuğrul-teşkilat

“Bu işin beni en şaşırtan tarafı gizlilik. İnsanlar yeri geldiğinde ailelerinden vazgeçebiliyor.” sözlerini söyleyen Deniz Baysal, “Ben yapamazdım. Büyük bir sorumluluk… Bu mesleği icra edenlere saygım büyük.” sözlerini dile getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz