Dedikodu Kazanı: Seren Serengil Program Ayrılıyor mu? Şeyma Subaşı’nın İtirafları, Deniz Seki Allah’a Havale Etti!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

3 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Seren Serengil Program Ayrılıyor mu? Şeyma Subaşı’nın İtirafları, Deniz Seki Allah’a Havale Etti!

Güneşli bir Cumartesi gününden herkese merhaba! Bakalım bu güneşli Cumartesi gününde ünlülerimiz neler yapmış? Hangi açıklamalarla güne damgalarını vurmuş?

1. Seren Serengil’den İlk Açıklama Geldi!

Seren Serengil ve Arto

Geçtiğimiz gün Söylemezsem Olmaz canlı yayınında fenalaşıp hastaneye kaldırılan Seren Serengil’den bugün ilk açıklama geldi! Henüz kendisine tanı konulmadığını söyleyen güzel yorumcu, tedavi sürecinin başlamadığını söyledi; “Canım sevdiklerim, merak edenlerim; şükür evime geldim. Çocuklardan ayrı duramadığım için değerli sağlık çalışanlarımız evde tedaviye devam edecek. Tanı Pazartesi ve Salı günü konulacak ve esas tedavi bundan sonraki süreçte başlayacak. Şu anki sadece vücut direncimi geri kazanabilmem için yükleme yapılıyor. Bütün mesajlarınızı ve aramalarınızı ilettiler. Ben iyi olacağım, iyi olmak zorundayım. Çocuklarım var, beni seven çok büyük bir ailem yani siz varsınız.” Seren Serengil’in Söylemezsem Olmaz programından ayrılıp ayrılmayacağı henüz belli değil. Bu arada detaylar için:

2. Şeyma Subaşı’nın Canlı Yayını Güne Damga Vurdu!

Şeyma Subaşı

Bir süredir Miami’de sevgilisi Meedo ile hayatını sürdüren Şeyma Subaşı, 6 ayın ardından İstanbul’a döndü. Ayağının tozuyla Buket Aydın’ın canlı yayınına katılan Şeyma, kendisi ve ilişkisi hakkında pek çok itirafta bulundu. Ancak canlı yayın sonrasında gelen eleştirilere Instagram’dan cevap vermeyi ihmal etmeyen Şeyma; “Ben onun bir malıyım lafını bir obje olarak görmüyorum. Sevgilimin malı olmaktan memnunum yani. Ben seninim, ne yapmak istersin bana. Öyle bir mantıktayım. Ben seni en tepeye çıkarayım, sen de beni en tepeye çıkar.” açıklamasıyla laf sokmaktan geri durmadı! Bu arada detaylar için:

3. Alişan ve Buse Varol’dan “Bahar Dansı!”

Buse Varol, Eliz ve Burak

Alişan ve Buse Varol, bugün güneşli bir günün tadını çıkarttı! Kısa sürede 4 kişilik çekirdek bir aile olmayı başaran Tektaş çifti, bugün evlerinin bahçesinde baharın gelişini dans ederek kutladı. Alişan’ın Instagram hesabında paylaştığı bu dans videosu; kısa süre içinde binlerce like aldı. Bu arada detaylar için:

4. Deniz Seki’den Kendisini Eleştirenlere Yanıt Gecikmedi!

Deniz Seki

Güzel şarkıcı Deniz Seki, önceki gün bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülendi. Muhabirlerin çektiği fotoğraflarla Deniz Seki’nin Instagram’da paylaştığı fotoğraf farklı olunca; güzel şarkıcı sosyal medyada linçlenmeye başladı! Ancak Deniz Seki’den eleştirilere yanıt gecikmedi; “Arkadaşlar, bugün magazinde çıkan fotoğrafların tamamen kötü niyetle yapılmış olduğunu düşünüyorum. Sayfamda aynı gün çekildiğim videolarım ve fotoğraflarım mevcut. Videoya Photoshop yapan bir uygulama varsa bile ben bilmiyorum. Gayet güzel kilo verdim ve mevcut kilomdan gayet memnunum. Kötü yorumlara aldırış etmeyelim. Haset eden ve kötü niyetli insanları Allah’a havale ediyorum!” Bu arada detaylar için:

5. Bahar Candan’ın Şoförü Kaza Yaptı!

Bahar Candan

TV8’in moda yarışmalarıyla adını duyuran Bahar Candan’ın başında kara bulutlar geziyor! Geçtiğimiz hafta Uludağ’da Murat isimli bir gencin saldırısına uğrayan Bahar Candan, dün gece şoförünün Etiler’de kendisini almasını beklerken, aldığı haber karşısında şoke oldu! Aracı kullanan kişi kaza yapmış ve bacakları kırılmış. Snopmagazin’in özel haberine göre Bahar Candan; “Şoförüm beni evimden almaya geldiği esnada Etiler’de trafik kazası geçirdi. Şoförün bacağı kırıldı. Üzerimde bir uğursuzluk var. Nasıl olacak hiç bilmiyorum?” açıklamasını yaparak hem şaşkınlığını hem de üzüntüsünü dile getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz