Ece Erken’den Tarkan’a Serenay Sarıkaya’dan Ata Demirer’e Birçok Ünlü Yaz Aşkıyla Yanıp Tutuşuyor

Aleyna

Haberler

28 Şubat 2021

Ece Erken’den Tarkan’a Serenay Sarıkaya’dan Ata Demirer’e Birçok Ünlü Yaz Aşkıyla Yanıp Tutuşuyor

Pandemi yasaklarının üzerine havaların da bir süredir soğuk olması nedeniyle birçok ünlü ardı ardına sosyal medyalarından “yaza hasret” mesajları paylaşmaya başladı. Bakalım yazın gelmesini en çok isteyen ünlüler kimler?

Ece Erken

Ece Erken birkaç gün önce oğlu Eymen ile birlikte olduğu bu sıcacık fotoğrafı Instagram hesabından sevenleri ile paylaştı. Bir süredir havaların soğuk olmasından ve pandeminin yasaklarından sıkıldığı her halinden belli olan Ece Erken Şubat’ın sonunda yazı getirmek istemiş anlaşılan.

Kış Güneşinden Sıkılan Tarkan

Pandeminin paranoyasından ve soğuklardan bıkan bir ünlü isim de Tarkan. Bu paylaşımdan anladık ki artık kış güneşi kesmiyor başarılı sanatçıyı. Almanya’nın güneşi hiç kesmiyordur üstelik. Tarkan ikinci çocuklarına hamile olan eşi Pınar ve küçük kızları ile bir süredir Almanya’da yaşıyor. Belki de ikinci çocukları Ali Tarkan’ın doğumu erken bir yaz güneşi olur kendilerine.

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya da bir süredir plajlı, kumsallı, denizli, mavili paylaşımlarla yaza hasretini gösterenler arasında.

Ayşe Arman

Paylaştığı postlarla evlere sığamadığını ifade eden bir diğer isim de Ayşe Arman. Ünlü gazeteci, yazarımız Ayşe Arman geçtiğimiz gün yaptığı bu paylaşımla hepimizin duygularına tercüman oldu yine. Katılıyoruz kendisine. Gelsin artık yaz. Pandemiden de kurtulalım, sevdiklerimizle birlikte olalım, tekrar sarılmaya başlayalım.

Berna Laçin’in Güneşli Ekmeği

Berna Laçin ve Tolga Eşiz de güneşli sabahların değerini bilenlerden. Geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımlarla da cemrenin düşmesini kutlayan ünlü oyuncu belli ki iple çekiyor bahar ve yaz aylarını. Güneşiniz bol olsun efendim.

Biran Damla Yılmaz

Setlerden, işlerden, kapalı mekanlardan sıkılan bir isim de Biran Damla Yılmaz. Baraj dizisinin Nehir’i kendini ancak çiftliklere atarak rahatlatabilmiş.

Gizem Güneş’in Özlem Duyduğu Yaz Güneşi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin Feride’si Gizem Güneş Karadeniz’deki yoğun temposuna biraz Assos molası vermek istemiş belli ki. Kendisini de yaz aylarını da çok özleyen ünlüler kervanına ekliyoruz öyleyse.

Ata Demirer’in Deniz Aşkı

Sıcacık gülümsemesi ve sarı montuyla sevenlerine el sallayan Ata Demirer havalar nasıl olursa olsun bu güzel manzarayı kaçırmam der gibi. Geçtiğimiz günlerde de İzmir’in Urla ilçesindeki Tanju Okan parkından bir post paylaşan ünlü oyuncu için her mevsim bahar sanki.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz