Ünlü Oyuncu Rıza Kocaoğlu’ndan Hazal Subaşı Ayrılığı Sonrası İlk Açıklama Geldi: “Bu Süreçte Bize…”

Aleyna

Haberler

27 Mart 2021

Ünlü Oyuncu Rıza Kocaoğlu’ndan Hazal Subaşı Ayrılığı Sonrası İlk Açıklama Geldi: “Bu Süreçte Bize…”

Bildiğiniz gibi ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı; 2019 tarihinde Show TV’nin sevilen dizilerinden Çukur’da tanışıp birliktelik yaşamaya başlamıştı. İlişkilerinin başında, çiftimiz aralarındaki yaş farkı yüzünden pek çok yorum ve eleştiri aldılar. Fakat bu eleştirileri aldırmayan Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı, 2 yıldır güzel bir beraberlik içindeydi. Ancak Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı hakkında geçtiğimiz hafta ortaya yeni bir iddia atıldı.

Ayrılığın Ardından İlk Açıklama Rıza Kocaoğlu’ndan Geldi!

Söylenenlere göre Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı; 2019 yılından beri sürdürdükleri ilişkilerini fikir anlaşmazlığı nedeniyle sonlandırma kararı almış. Birbirlerinden dostça ayrılan ikili; bu iddiaların ortaya çıkmasının ardından bir açıklama yapmamış ve sessiz kalmayı tercih etmişti. Ancak bugün Rıza Kocaoğlu, ayrılık iddiasının ardından ilk kez bir açıklama yaparak; 2 yıldır birlikte olduğu Hazal Subaşı’yla ilişkilerini sonlandırdıklarını itiraf etti.

Hazal Subaşı ve Rıza Kocaoğlu

“Dünyanın ve ülkemizin çok zor süreçlerden geçtiği, acı kayıplar verdiğimiz bu günlerde gündemi meşgul etmek istemesek de paylaşmak durumunda kaldık. Hazal Subaşı ile 2019 yılından beri devam eden ilişkimizi sonlandırmış bulunmaktayız. Birbirimize karşı saygı duyarak verdiğimiz bu kararımıza siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızdan da aynı yaklaşımı bekliyoruz. Bu süreçte bize gösterdiğiniz duyarlılık için teşekkür ederiz.”

Hazal Subaşı’dan Açıklama Gelecek mi?

Hazal Subaşı ve Rıza Kocaoğlu

Haklarında yalan yanlış haberlerin çıkmasını istemeyen Rıza Kocaoğlu, hem Hazal Subaşı ile ayrıklarını doğruladı hem de basın mensuplarından bu konu hakkında daha fazla haber ya da yorum yapmamalarını rica etti. Büyük bir aşkla başlayan Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı ilişkisi 2 yılın ardından sona ermiş oldu. Bakalım ilerleyen günlerde Hazal Subaşı’dan herhangi bir açıklama gelecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz