Yıldız Michele Morrone Ünlüler Camiasını Karıştırdı: Gülşah Saraçoğlu’ndan Seda Sayan’a Herkes Olaya Dahil Oldu!

Aleyna

Haberler

27 Mart 2021

Yıldız Michele Morrone Ünlüler Camiasını Karıştırdı: Gülşah Saraçoğlu’ndan Seda Sayan’a Herkes Olaya Dahil Oldu!

Dünyaca ünlü yıldız Michele Morrone, nasıl olduysa bizim ünlüler camiasını karıştırmayı başardı! Netflix’in “365 Gün” filmiyle uluslararası ün kazanan yakışıklı oyuncu; tüm dünyada birçok kadının göz bebeği haline geldi. Tabii bizim ünlü simalarımız Michele Morrone gibi yakışıklıyı keşfetmiş, bırakır mı asla bırakmaz!

Tüm Dünyanın Gözü Onun Üzerinde!

31 yaşındaki İtalyan oyuncunun on parmağında on marifet! Hem oyuncu hem şarkıcı hem de modacı olan Michele’yi dünya çapında bir star haline getiren proje ise Netflix’in “365 Gün” isimli filmi. Normalde Netflix filmleri dünya çapında ses getirecek kalitede olmaz. Ancak Michele’nin başrolünde olduğu bu erotik film; özellikle de kadınların ilgisini çekmeyi başardı. Bu filmden sonra kısmeti açılan Michele Morrone, şu an Instagram’da 11,9 milyon takipçiye sahip.

Michele Morrone ve Gülşah Saraçoğlu

Hem dünyada hem de Türkiye’de magazincilerin oldukça yakından takip ettiği isimlerin başında geliyor. Tabii Michele’nin Türkiye’de de bir fangirl club’ı var. Başkanı da tahmin edebileceğiniz gibi İrem Derici! Yakışıklı oyuncunun her fotoğrafını likelamayı ihmal etmeyen İrem Derici, Michele’nin canlı yayınlarını da hiçbir zaman kaçırmıyor. Ancak bugün magazin gündemini sarsan başka bir gelişme yaşandı. Meğerse Michele’nin tek aşığı İrem Derici değilmiş!

Hi Stalker!

blank

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu da Michele’nin aşıklarından. Dün birçok storysinde yakışıklı oyuncunun fotoğrafını paylaşan güzel modacı; Michele’nin haberi olmadan ondan ayrılmaya karar verince ortalık karıştı! Instagram takipçileriyle goygoy çevirmeye devam eden Gülşah Saraçoğlu’nun storylerini kim stalklasa beğenirsiniz? Tabii ki Michele Morrone! Ünlü modacı, Michele’nin storylerine baktığını görünce ekran görüntüsü alıp Instagram hesabında “büyük aşığım kendisine!” notuyla paylaştı. E zaten Michele Morrone, Gülşah Saraçoğlu’ndan güzelini mi bulacak?

blank

Ancak Michele’nin başka fanları da ortaya çıktı. Bir magazin sayfası; Gülşah Saraçoğlu’nun storylerini paylaşınca Seda Sayan’dan atak gecikmedi; “Ben takipten çıktım, beni takibe almadı diye!” Ünlülerimiz resmen Michele’yi paylaşamıyor. Ne diyelim hayırlısı artık!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz