Alişan’la Kısa Bir Kaçamak Yapan Buse Varol Ülkeye Döner Dönmez Soluğu Eltisinin Yanında Aldı: Kahve Keyfi!

Aleyna

Haberler

24 Ekim 2021

Alişan’la Kısa Bir Kaçamak Yapan Buse Varol Ülkeye Döner Dönmez Soluğu Eltisinin Yanında Aldı: Kahve Keyfi!

Tektaş ailesinin sevilen isimlerinden Buse Varol, Instagram hesabından hayatıyla ilgili paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Eşi Alişan, çocukları Burak ve Eliz’i sık sık Instagram’da paylaşan güzel oyuncu, eşiyle birlikte önceki günlerde Monacco’da güzel bir tatilin tadını çıkarttı. Uzun süredir Alişan’la birlikte zaman geçiremeyen Buse Varol, hem arkadaşları hem de eşiyle eğlenceli günler yaşadı. Türkiye döner dönmez soluğu eltisi Merve Tektaş’ın yanında alan Buse Varol, eltisiyle birlikte kahve içtiği anları Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Instagram’da Çok Aktif!

Katıldığı Miss Turkey yarışmasından sonra oyunculuğa adım atan Buse Varol geçmiş yıllarda pek çok dizide rol almış olsa da pek çok kişi onu Alişan’la dünyaevine girdikten sonra tanımaya başladı. Alişan’la bir dizi setinde tanıştıktan sonra kısa sürede aşk yaşamaya başlayan çiftimiz, birkaç ay içinde nikah masasına oturdu. Bildiğiniz gibi Alişan, Buse Varol’dan önce Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’la nişanlanmış ancak düğüne kısa bir zaman kala ikili yollarını ayırma kararı almıştı.

blank

Bu ayrılığın ardından Buse Varol’la tanışan ve evlenen Alişan’ın 3 sene içinde Burak ve Eliz isminde iki çocuğu oldu. Burak ve Eliz’in de ailelerine katılmalarıyla birlikte 4 kişilik çekirdek ailelerini kuran Alişan ve Buse Varol, geçtiğimiz yaz aylarının başlarında aynı dizide rol almaya hazırlanıyordu ancak Alişan’ın menajerliği yapan kardeşi Selçuk Tektaş’ın Koronavirüse yakalanmasının ardından tüm dengeler değişti.

Buse Varol ve Merve Tektaş’ın Kahve Keyfi!

blank

1 ay boyunca yoğun bakımda tedavi gören Selçuk Tektaş ne yazık ki hayatını kaybetti. Bu acı haberle birlikte Alişan ve Tektaş ailesi yıkıldı. Özellikle de Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş ve kızları Eyşan – Ceylan’ın gözyaşları hepimizin içini acıtmıştı ancak Buse Varol yeğenlerinin ve eltisinin yanında olmaya devam ediyor. Tatilden döner dönmez soluğu eltisi Merve Tektaş’ın yanında alan Buse Varol, Instagram’ın kahve içtikleri anları paylaşmayı ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz