“Zina Suç Olmalı” Diyen Seren Serengil Instagram Hesabından Yaptığı Açıklamasıyla Herkesi Şoke Etti: “Metres…”

Aleyna

Haberler

24 Ekim 2021

“Zina Suç Olmalı” Diyen Seren Serengil Instagram Hesabından Yaptığı Açıklamasıyla Herkesi Şoke Etti: “Metres…”

Söylemezsem Olmaz’ın olaylı yorumcusu Seren Serengil, geçtiğimiz gün Yeşim Salkım’ın programına katılmış ve kendi ailesinin de aldatma yüzünden dağıldığını açıklamış ve kişilerin evliyken başkalarıyla birlikte olmalarının yeniden suç olmasını gerektiğini söylemişti. Seren Serengil’in bu çıkışının ardından sosyal medya karışmış ve birçok kişi güzel yorumcuyu linçlemişti. Açıklamasıyla sosyal medyayı ikiye bölmeyi başaran güzel yorumcu, Instagram hesabından yaptığı yeni açıklama ile ortalığı yeniden birbirine kattı!

Uzun yıllardır Beyaz TV’nin fenomen magazin programı Söylemezsem Olmaz’da yorumculuk yapan Seren Serengil, her açıklamasıyla sosyal medyada ve magazin dünyasında olay olmayı başarıyor. Şimdilerde Nişantaşı’ndaki yeni mağazası için çalışmalara tam gaz decam eden güzel yorumcu, geçtiğimiz gün TGRT Haber’de Yeşim Salkım’ın programına konuk olmuş ve kendi ailesinin de zina yüzünden dağıldığını anlatarak, zinanın yeniden suç olması gerektiğini savunmuştu.

blank

Seren Serengil’den Yeni Açıklama!

Bu açıklamanın ardından magazin gündemine ve sosyal medyaya bomba gibi düşen Seren Serengil, sosyal medyayı ikiye böldü. Bazı sosyal kullanıcıları Seren Serengil’i desteklerken, bir grup sosyal medya kullanıcısı Seren Serengil’in ahlak bekçiliği yaptığını savundu. Bugün ise güzel yorumcu aynı konu için Instagram’dan bir açıklama yayınladı ve yeniden zinanın suç olması gerektiğini savundu:

blank

“Zina yasası kadında da erkekte de yeniden düzenlenmeli. Karısının ve kocasının dışında başkalarıyla ev tutarak metres hayatı yaşayan ve metres tutan evli erkekler eskisi gibi 30 aya kadar hapis istemiyle yargılanmalı. Avrupa Birliğine uyum sağlamak zorunda değiliz. Onlar ahlaki değerlerini hiçe sayabilirler ama bizde kimsenin yuvası kalmadı, üstüne bu kişiler toplam içine artık utanmadan girip çıkabiliyor. Bir kadın olarak bu kirlenmenin, bu yozlaşmanın durdurulmasını istiyorum. Yuva yıkan kadınlar ve erkekler ceza alsınlar, çocuklar annesiz babasız kalmasınlar mutlu aileler çoğalsın”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz