Uzun Süredir Ekranlardan Uzaktı! Bensu Soral Hayranlarına Müjdeli Haberi Verdi

Aleyna

Haberler

12 Mart 2021

Uzun Süredir Ekranlardan Uzaktı! Bensu Soral Hayranlarına Müjdeli Haberi Verdi

Ünlü oyuncu Bensu Soral, kameralara takıldı. Uzun süredir evden çıkmadığı için dışarda olmayı özlediğini dile getiren güzel oyuncu, gündemdeki projelerinden bahsetti. Hali hazırda reklam çekimleri de olan yıldız isim, diğer projelere de açık olduğunu söyledi.

bensu soral

23 Mart 1991’de Bursa’da dünyaya gelen güzel oyuncuyu ilk Yol Ayrımı dizisinde izlemiştik. O diziden sonra kariyerine hızla başlayan Bensu Soral, Boynu Bükükler, Tatlı Küçük Yalancılar, İçerde gibi projeler de başarılı performans sergiledi.

bensu soral

En son Organize İşler: Sazan Sarmalı’nda izlediğimiz ünlü oyuncuyu bir süredir ekranlarda görmüyorduk. Bugün sokakta kameralara takılan ünlü güzel, dışarı çıkmayı çok özlediğini dile getirdi.

“Çok Özlemişiz”

bensu soral

Pandemiden sonra ilk defa arkadaşlarıyla bir mekana gelen Bensu Soral, duygusal hissettiğini söyledi. “Özleyeceğim hiç aklıma gelmezdi” diye ekleyen ünlü yıldız, yavaş yavaş normale dönüldüğü için mutlu olduğunu ifade etti.

“Set Ortamı Sıcak Olsun Yeterli”

Reklam çekimlerine devam eden Bensu Soral, yeni projeler için görüştüğünü söyledi. Okuduğu tatlı işlerin olduğunu dile getiren güzel oyuncu, acele etmediğini eklemeden geçmedi.

bensu soral

Bensu Soral, set ortamından beklentilerini de dile getirdi. Bensu Soral, Bu oyuncuyla birlikte oynamam, yakınlaşma sahnelerinde rol almam gibi kuralları olmadığını söyledi. Set ortamında en önem verdiği şeyin sıcaklık olduğunu söyleyen güzel oyuncu “Olabildiğince sıcak bir ortam olsun” diye ekledi.

Top Sektirmesi Sosyal Medyada Olay Olmuştu

Covid19 nedeniyle uzun süredir evinden dışarı adım atmayan Bensu Soral, evinde eğlenmeyi çok iyi biliyor. Dört duvar arasında canı sıkılıp salonu halı sahaya çeviren ünlü güzel, sosyal medyada olay olmuştu.

bensu soral

Futbol topu sektirdiği görüntüleri Instagram’dan paylaşan güzel oyuncuya, paylaşımla ilgili soru geldi. Aslında sektiremediğini ama ikizi olduğu için çocukluğunda bol bol topla oynadığının söyleyen ünlü oyuncunun eğlenceli paylaşımı çok sevilmişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz