Tesadüflerle Başlayan Aşk! Hande Soral Eşi İsmail Demirci’yle Evleneceğini Daha İlk Günden Anlamış

Aleyna

Haberler

12 Mart 2021

Tesadüflerle Başlayan Aşk! Hande Soral Eşi İsmail Demirci’yle Evleneceğini Daha İlk Günden Anlamış

Oyuncu çift Hande Soral ve İsmail Demirci, sanat dünyasının örnek çiftlerinden biri. Yıllardır mutlu mesut yaşayan ikilinin aşk macerasına birlikte göz atalım.

Hande Soral İsmail Demirci

Ünlü oyuncu Hande Soral, rating rekortmeni dizi “Bir Zamanlar Çukurova” ile ekranlara geri döndü. Eşi İsmail Demirci ise sevilen dizi başrolünde olduğu “Kuzey Yıldızı İlk Aşk” için Ordu-İstanbul arası mekik dokuyor. Üzerine Hande Soral’ın dizi çekimlerinin Adana’da olması eklenince, çiftin arasındaki mesafe giderek arttı. Ama bu onları hiç etkilemedi! Havaalanlarında da olsa görüşmeye devam ediyorlar.

Bu aralar, kendi deyimleriyle, “yolları ayrı ama kalpleri bir” olan çift, ufacık bir kavganın bile evlilikleri yıktığı günlerde, mesafelere rağmen ayakta kalabiliyor. Gelin, bu aşk macerasına birlikte göz atalım.

Bir Çakmak Sayesinde Tanışmışlar

Hande Soral ve İsmail Demirci, Bodrum tatili sırasında bir çakmak vesilesiyle tanışmış. İsmail Demirci, eşinin hikayeyi uzun uzun anlatmasından hoşlanmıyormuş, o yüzden burayı kısa keseceğiz! Bodrum tatili sırasında bir konserde tanışan ikili, daha önce izledikleri dizilerde birbirlerini görüp beğenmiş. Nihayet birbirleriyle karşılaşınca da uzun uzun bakışmışlar.

Nihayet, İsmail Demirci, Hande Soral’ın yanına gitmiş ve “Ateşiniz var mı?” diye sormuş. Aldığı cevapsa biraz ters: “Bu çok kötü bir numara!” İsmail Demirci de cebinden 2 çakmak çıkarıp, aklına başka bir söz gelmediğini söylemiş. Ama ertesi gün ikisi de İstanbul’a dönmüş. Neyse ki hikaye burada bitmemiş!

Aynı Yere Gitmişler

İsmail Demirci ve Hande Soral, 1 hafta sonra tesadüf eseri Alaçatı’da karşılaşmış. Meğer, Hande Soral, tesadüfen onların bulunduğu yere rezervasyon yaptırmış! Ama İsmail Demirci’nin yine son günüymüş. Hande Soral, “Artık gitmez herhalde” diye düşünse de, eşi havaalanının yolunu tutmuş. Uçak 6 saat rötar yapınca, İsmail Demirci, “Bu bir işaret” diye düşünerek Alaçatı’ya dönmüş. Bir daha da ayrılmamışlar!

Üçüncü Günde Kararını Vermiş

Hande Soral

Hande Soral, ilişkilerinin 3. gününde İsmail Demirci’nin evleneceği adam olduğunu hissetmiş. Bunu ona da söylemiş! İsmail Demirci, bu durumu “İlk gün kararını verdi ve hemen uygulamaya koydu” diyerek anlatıyor.

Karantinanın ve mesafelerin bile yıkamadığı bu çifte daha nice mutlu günler diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz