Veda Sözleri Gibi! Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Sezon Finali Paylaşımına Doyamadı: “O sırada ben…”

Aleyna

Haberler

2 Haziran 2021

Veda Sözleri Gibi! Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Sezon Finali Paylaşımına Doyamadı: “O sırada ben…”

Ünlü oyuncu Melis Sezen, başrol oynadığı “Sadakatsiz” dizisinin sezon finalini kutlamaya doyamıyor. Instagram’dan türlü türlü paylaşımlar yapan Sezen, minik rol arkadaşıyla çektiği videoyla çok güldürdü.

Melis Sezen

Melis Sezen, kariyerinde kısa sürede çok yol kat eden oyunculardan biri oldu. Beş yıl önce “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisiyle adım attığı setlerde, yeteneği ve güzelliği sayesinde çok kısa sürede başrollere transfer oldu. Seçtiği projelerin rating konusunda yaşadığı şanssızlığı da “Sadakatsiz” sayesinde kırdı. Bu sezonun en sevilen dizilerinden “Sadakatsiz”de Derin karakterini oynayan Melis Sezen, performansıyla bütün övgüleri topladı. Öyle ki, başta dizinin afişinde sadece Cansu Dere ve Caner Cindoruk varken bir değişikliğe gidildi ve Melis Sezen de afişin bir parçası oldu. Özellikle de son bölümlerde yaşadıklarının ağırlığını taşıyamayan Derin’i çok iyi yansıttı ve diziden en karlı çıkan isimlerden biri oldu.

blank

O da bunun farkında olacak ki, diziyle ilgili paylaşım yapmaya doyamıyor! Sezon finaline özel paylaşımları ise hayranlarını çok güldürüyor.

“Sezon finalinde ben”

Melis Sezen, dizide kızını oynayan Yaren Vera Salma ile oynadığı anları paylaştı. Birlikte koşturan ikilinin videosu iç ısıtsa da, oldukça komik bir not da vardı: “Sezon finali vardır, o sırada ben!

Bu akşam yayınlanan sezon finali için çok heyecanlanan Melis Sezen, “Derin???❤️?⚡️?????✨ O kadar özelsin ki benim için tarif edebilmem mümkün değil??❤️✨ Tüm ekibe ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim ? iyi ki??❤️✨ Bu akşam sezon finalimizle sizleyiz! Çok heyecan!?” diyerek diziye dair fotoğrafları paylaştı. Sürekli Derin’le ilgili paylaşımlar yapmasa diziye veda ediyor bile zannedilebilir, bu kadar duygu seli de fazla gibi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz