Han’dan Büyük Bir İtiraf Geliyor: “Siz Hiç Kendinizin Cehennemi Oldunuz Mu?” Masumlar Apartmanı’nın 27. Bölüm Fragmanı Yayında

Aleyna

Haberler

20 Mart 2021

Han’dan Büyük Bir İtiraf Geliyor: “Siz Hiç Kendinizin Cehennemi Oldunuz Mu?” Masumlar Apartmanı’nın 27. Bölüm Fragmanı Yayında

Masum hayatların gerçek hikayesi Masumlar Apartmanı, yeni bölümüyle salı günü 20.00’de izleyiciyle buluşacak. Masumlar Apartmanı 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranlara gelen son bölümüyle heyecanı dorukta bırakan dizinin yeni bölümden neler olacak gelin beraber bakalım.

masumlar apartmanı

TRT’nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu sayesinde gittikçe büyüyen bir hayran kitlesine ulaşan dizi, yayınlandığı ilk günden beri reyting listelerini adeta altüst ediyor.

masumlar apartmanı

Masumlar Apartmanı, OGM Pictures yapımı, ilk bölümü 15 Eylül 2020 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı ve Çiğdem Bozali’nin yaptığı dram, psikoloji ve aşk türündeki Türk televizyon dizisi. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanının, “Çöp Apartman” bölümünden uyarlandı.

TRT 1’de yayınlanan dizinin başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar yer alıyor.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

İnci, yaşadığı duygusal patlamanın ardından herkesi kaygılandıran davranışlar sergilemeye başladı. Gözü ne Han’ı ne de Memduh’la Ege’yi gördü. İnci’nin kendine gelmesini sağlayan ise hiç umulmadık biri oldu.

masumlar apartmanı


Neriman babasının ölümünden dolayı kendini suçlayan Ege’ye destek olurken kendini aşan bir harekette bulundu. Safiye ise olanların ardından kendini yine temizliğe verdi. Tam kendine gelirken yaşanan yeni bir kriz, eski korkularını canlandırdı tabii.

masumlar apartmanı


Gülben, hala Esat’la iyi geçen buluşmanın etkisindeyken ondan gelen bir sürprizle yeni hayallere daldı. Han, Naci’yi göndermek konusunda ise kararlı.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Yayınlanan yeni fragmanda; Han doktora çöp topladığını ve karısının onu iğrenç bulduğunu söyler. Gülben ise iyice kafayı yer annesinin felç geçirdiğinde giydiği kıyafeti alır ve onun gibi yalnızlıktan öleceğini söyler. Diğer tarafta Naci dönmüştür ve Safiye önce ona kızar sonrasında ise başını omzuna dayayıp elini tutarken görülür. Ege Neriman’a onu sevdiğini söylerken, İnci Safiye ve Gülben’in karşısında şok içerisindedir.

Anlayacağınız bizi yine heyecanı dorukta bir bölüm bekliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz