Exxen İşi Biliyor! Tolgshow Tanıtımında Eski Aşıklar Murat Boz ve Aslı Enver Manidar Şekilde Bir Araya Geldi

Aleyna

Haberler

20 Mart 2021

Exxen İşi Biliyor! Tolgshow Tanıtımında Eski Aşıklar Murat Boz ve Aslı Enver Manidar Şekilde Bir Araya Geldi

Exxen’de yayınlanan “Tolgshow”un Instagram’daki tanıtım videosu herkesi çok şaşırttı. Çünkü videoda eski aşıklar Aslı Enver ve Murat Boz vardı!

Acun Ilıcalı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz ocak ayında yayına başlayan dijital platformu Exxen, halen beklentileri karşılayamadı. Yayına başlamadan önce YouTube transferleri, düşük ücret sinyali ve komedi yapımlarıyla beklentiyi yükselten Exxen, ilk günden sınıfta kaldı. Ücret karşılığı hala reklam izlemek, teknik yetersizlikler, özensiz tasarım, içerik kalitesi gibi pek çok konu sosyal medyada tartışmaya açıldı.

Ama Acun Ilıcalı, “Yoğun ilgi yüzünden sitede sıkıntı yaşandı” dedi ve kısa sürede toparlanacaklarını söyledi. Öyle de oldu, kullanıcılar en azından artık üyelik ve tasarım hataları konusunda sıkıntı yaşamıyor!

“Survivor” Promosyonu

Exxen logosu

Acun Ilıcalı, geçen ay katıldığı bir programda Exxen’in 3 ayda 800 bin civarında aboneye ulaştığını ve komedi yapımlarının revaçta olduğunu söylemişti. Öte yandan, Acun Ilıcalı, Exxen’in ilk haftasında 500 bin kişiye ulaştığını söylemişti. Bu hesaba göre Exxen abone kazanmakta biraz zorlanıyor gibi görünüyor!

Exxen Konuşanlar

Yeni açıklanan izlenme oranlarına göre de Exxen, 1 Ocak’tan beri toplamda 10.5 milyon izlenmeye ulaşmış. Ama bu izlenmelerin 7 milyonu Hasan Can Kaya’nın “Konuşanlar” programına ait! Onu usta komedyen Tolga Çevik’in programı “Tolgshow” ve Aleyna Tilki ile Cemal Can Canseven’in oynadığı “İşte Bu Benim Masalım” takip ediyor.

Exxen Survivor

Özetle, 900 milyon TL’lik bir servet harcanan Exxen, bekleneni veremedi. Bu yüzden, fenomen yarışma “Survivor” bile pazarlama stratejilerine dahil edildi!

Aslı Enver ve Murat Boz’lu Tanıtım

Tolga Çevik

Exxen ekibi artık Instagram’daki tanıtım videolarında bile daha ilgi çekici içerikler üretme yoluna gitti. Platformun en güvenilen yapımlarından “Tolgshow”un kısacık tanıtımı bile ince bir kurgunun eseri!

Aslı Enver Murat Boz

“Tolgshow”, geçtiğimiz bölümlerde eski aşıklar Murat Boz ve Aslı Enver’i konuk etmişti. Ama eski aşıkların program videoları hayli manidar bir şekilde birleştirilerek “Tolgshow” tanıtımına yedirildi. Bakın, Aslı Enver tanıtım videosunda Murat Boz ve Tolga Çevik’e ne yapıyor?

Umarız, bu videolar Exxen’i beklenen seviyeye çıkarmayı başarır. Aslında sorun içeriklerde gibi görünüyor ama siz bilirsiniz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz