Doğduğun Ev Kaderindir Setinde Eğlence Yine Tavan Yaptı! “Overlokçu” Demet Özdemir’e Çok Güleceksiniz

Aleyna

Haberler

23 Şubat 2021

Doğduğun Ev Kaderindir Setinde Eğlence Yine Tavan Yaptı! “Overlokçu” Demet Özdemir’e Çok Güleceksiniz

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, başrolünde olduğu “Doğduğun Ev Kaderindir” setinden eğlenceli anları paylaşmaya devam ediyor. Özdemir, bu kez overlokçu oldu!

Demet Özdemir

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, son yılların en popüler oyuncularından biri oldu. Demet Özdemir, adeta bir enerji bombası olmasıyla da çok dikkat çekiyor! Ünlü oyuncu, kıpır kıpır halleriyle “Erkenci Kuş”, “Çilek Kokusu”, “No: 309” gibi romantik komedi dizilerinde büyük başarı elde etti. Başrolünde olduğu ilk dram dizisi “Doğduğun Ev Kaderindir”de de sınavı başarıyla geçerek kanalın ve yapım şirketinin yüzünü güldürdü.

Demet Özdemir

“Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinin başarısının arkasında setteki huzur ve eğlence de yatıyor. Dizide hüzünlü ve stresli anlar çoğunlukta olsa da sette her şeye rağmen eğlenceli anlar yaşanıyor! Özellikle Demet Özdemir’in eğlenceli hallerinin ve hep gülen yüzünün bunda payı büyük. Sette sitem ettiği anlar bile takipçilerini çok güldürüyor!

“Kim demiş kolay diye?”

demet özdemir

Demet Özdemir, dün set ekibinden bir arkadaşıyla koştura koştura çekime yetiştiği anları paylaşarak takipçilerini yine çok güldürdü.

Kim diyor rahat rahat çalışıyorsunuz, keyfiniz yerinde diye?” diye sitem eden ünlü oyuncuyu, arkadaşı da “Kim dediyse yalan söylemiş” diyerek destekledi. Ama işin zorluğundan bahsederken bile sevimlilikten ölecek gibi görünüyor.

Demet Özdemir

Kısacası, Demet Özdemir’in komedi oynamasını özlediyseniz, Instagram profilini takip etmenizi öneririz! Hangi oyuncu en havalı pozunu paylaşıp altına da “overlokçu” esprisi yapar ki?

Overlokçu Demet Özdemir!

Demet Özdemir, “Doğduğun Ev Kaderindir” setinden çok havalı bir poz paylaştı. Başkası olsa altına şiirler, şarkılar ya da “cool” özdeyişler yazardı. Ama o “overlokçu” anonsu yazmayı tercih etti!

Havalı olmasına değil arkadaki halıya vurgu yapan Demet Özdemir, hepimizin aşina olduğu o anonsu hatırlatarak takipçilerini çok güldürdü: “Halı, kilim, paspas kenarı 3 dakikada yapılır, evinize teslim edilir. ????‍♀️”

Demet Özdemir Oğuzhan Koç

“Ateş eden” fotoğrafların altına yazılan esprileri en çok ünlü oyuncunun sevgilisi Oğuzhan Koç’ta görüyorduk. Eee, üzüm üzüme baka baka kararır. Yakında, çift olarak çektirdikleri havalı pozları komik bir şekilde paylaşmaya başlayabilirler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz