Yasak Elma’nın Yıldız’ından Şok İtiraf! Bıktım Yıldız’ın Bu Volanlardan, Renklerinden

Aleyna

Haberler

19 Mart 2021

Yasak Elma’nın Yıldız’ından Şok İtiraf! Bıktım Yıldız’ın Bu Volanlardan, Renklerinden

Fox TV’nin sevilen dizilerinden birisi olan Yasak Elma’nın en canlı ve neşeli karakteri kim sorusuna birçok kişinin cevabı Yıldız olur herhalde. Sosyete merakı ve lüks düşkünlüğünü en iyi ifade eden özelliği ise kıyafetleri. Bol volanlı, gözümüzü yakmaya yeminli rengarenk ve ışıltılı kıyafetler ve işte karşımızda Yıldız…

Elbisem ve Ceketim Gözünü mü Aldı?

Eda Ece- Yasak Elma

Mutluluğun anahtarını zengin kocayla evlenmekte bulan Yıldız’ın tek derdi lüks içinde yaşamak malum. Bayılıyor sosyeteye. E hal böyle olunca da iddialı olmak gerekiyor tabi. Peki iddia neyle başlar? Tabii ki kırmızıyla…

Ay Bildiğin Prensesim!

Yasak Elma-Yıldız-Eda Ece

Madem zengin koca bulmak lazım o zaman tabii ki alımlı olmak lazım. Şöyle girdiğin her yerde görülmek fark edilmek lazım. Her saatte ve her daim alımlı olmaktan taviz vermemek lazım. O zaman gelsin Yıldız’ın mavi prenses elbisesi.

Cadı Şapkası Senin Taç Benim Ender’cim

blank

Ve işte tam Yıldız’a göre bir aksesuar gerçekten de. Zaten Ender’e de kaptırmamış görüldüğü üzere. Ah Yıldız ah! Ne olacak senin bu halin?

Gel de Yıldız’ı Görme!

Eda Ece -YAsak Elma

Kırmızıdan bordoya doğru giden bir başka şuh elbise de burada. İlahi Yıldız, cesur da bir kıyafet doğrusu. Ama tebrikler, görülmek, fark edilmek gerçekten senin işin.

Bu Silikler de Kim?

blank

İşte Yıldız’ın volanları! Bayılıyor böyle havalı havalı hareketli modellere. Ve tabii ki model kadar rengini de atlamayalım. En volanlı da benim en kırmızı da benim diyor kısaca.

Peki Ya Eda Ece?

Yıldız karakterine hayat veren güzel oyuncu Eda Ece ise Yıldız karakterinin aksine kültürlü, oldukça zarif ve sade bir kadın. Öyle ki, kendisi bile bıkmış Yıldız’ın şatafatından, şuhluğundan. Hatta yorucu bile gelmiş olmalı ki bugün yukarıdaki fotoğrafını paylaştı Instagram hesabından. “Renkli ve volanlı giydirmezlerse iyiyim” diyor başarılı sanatçı. Ama zor tabi, Yıldız bu. İlla parıl parıl parlayacak. Ne diyelim, Eda Ece’ye bol bol kolay gelsin.

Benzer Haberler

Bir dost 19 Mart 2021

Bence sen renkli giyinirsen de sade giyinirsen de güzelsin seni seviyoruz

Necmiye ATAK 20 Mart 2021

Aa kırıldım yıldız sen nasil bıktım bu valonlardan ve renklerden dersin biz seni böyle tanıdık böyle sevdik ben bu arada yasak elmanın hayraniyim ❤🍎

Alev 21 Mart 2021

Çok güzel olmuş fotolar

Yorum Yaz