İki Yakışıklı Oyuncu Arasına Kara Kedi Girdi! Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ Dostluğuna Nazar Değdi

Aleyna

Haberler

19 Mart 2021

İki Yakışıklı Oyuncu Arasına Kara Kedi Girdi! Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ Dostluğuna Nazar Değdi

Türkiye’nin en yakışıklı jönlerinden Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy’un söylenenlere göre arası açıldı. Geçmişte aralarından su sızmayan ikili birbirlerini takipten çıkarmış.

kıvanç tatlıtuğ-çağatay ulusoy

Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy’un dostluğu uzun yıllara dayanıyor. Sık sık bir araya gelen yakın dostlar, aynı hobileri de paylaştığından çok iyi anlaşıyor.  

kıvanç tatlıtuğ-çağatay ulusoy

Her ikisi de doğa tutkunu olan oyuncular, doğada yapılan her türlü aktiviteden keyif alınca sürekli birlikte vakit geçiriyordu. Hatta yakışıklı oyuncuların komşu olduğu bile söyleniyordu.

Balık Tutmaya Bile Gittiler

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy, önceki gün de birlikte balık tutmak için Bodrum’a gitmişti. Tekneyle Marmaris ve Göcek’i turlamayı planlayan ikili, hem deniz keyfi yaptı hem de olta attı.

kıvanç tatlıtuğ-çağatay ulusoy

O görüntüleri Başak Dizer Instagram hesabında paylaşınca tüm sosyal medya adeta yıkılmıştı. Kıvanç Tatlıtuğ’un ve Çağatay Ulusoy’un fotoğrafına “Bir fotoğrafa ne kadar uzun bakılabilecekse, o kadar uzun baktım… Bir kez daha iman tazeledik! Güzel Allah’ım neler yaratıyorsun!” gibi yorumlar gelmişti.

blank

Ondan önce hatırlarsanız Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay Ulusoy’u Marmaris’te ağırlamıştı. Çekim maratonundan önce enerji depolamak isteyen Ulusoy ile arkadaşı Tatlıtuğ, yelkenliyle denize açılmış, Ege’yi turlamışlardı.

kıvanç tatlıtuğ-çağatay ulusoy

Beraber sık sık akşam yemeklerine de çıkan ünlü ikilinin arasından anlayacağınız su bile sızmıyordu. Beraber kameralara takılan oyuncular keyifli halleriyle dikkat çekiyor, dostluklarını herkese gösteriyorlardı.

Nazara Geldiler

Magazin dünyasında her şey hızlıca değişiyor tabii. Dostlukları destan olan iki yakışıklı oyuncumuzun Magazininellitonu adlı Instagram sayfasına göre arası bozuldu. Instagram’da birbirlerini takipten çıkan Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy birlikte çekildikleri tüm fotoğrafları da sildiler.

kıvanç tatlıtuğ-çağatay ulusoy

Bu kadar sıkı ve uzun yıllara dayanan dostluğu bu hale getiren sorun nedir açıkcası oldukça merak konusu. İki yakışıklı oyuncunun arasındaki problem neymiş yakında öğreniriz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz