Yerli NASA’mız Yusuf Güney’in Dikkatleri Üzerine Çeken İtiraflarından Sonra İlk Açıklama Geldi: “Durum Çok Vahim!”

Aleyna

Haberler

29 Nisan 2021

Yerli NASA’mız Yusuf Güney’in Dikkatleri Üzerine Çeken İtiraflarından Sonra İlk Açıklama Geldi: “Durum Çok Vahim!”

Rafel El Roman sayesinde üne kavuşan Yusuf Güney bugün Beyaz TV’de Simge Tertemiz ve Mehmet Yıldırım’ın sunduğu “Hayatın Rengi” programına konuk oldu. Astral seyahat, uzay ve metafizikle ilgili yaptığı itiraflar magazin gündemine bomba gibi düştü. Kendisini eleştirenleri hatta dalga geçenleri gören Yusuf Güney ilk kez Instagram hesabından açıklama yaptı!

Yusuf Güney

2010’lı yılların sevilen şarkıcılarından Yusuf Güney, pek çok şarkıcı gibi günümüze ayak uydurmayı başaramadı ve popülerliğini kaybetti. Rafet El Roman’ın keşfettiği ve desteklediği şarkıcıyı bir süredir göremiyorduk fakat kendisi astral seyahat ve metafizik olaylara merak sarmış! Beyaz TV’de yayınlanan “Hayatın Rengi” programına konuk olan Yusuf Güney herkesi şaşırtan açıklamalarıyla sosyal medyanın diline düştü.

Yusuf Güney

Yerli NASA’mız Yusuf Güney!

Simge Tertemiz ve Mehmet Yıldırım’ın konuğu olan Yusuf Güney’e ilk soru Simge Tertemiz’den geldi; “Uzaya gitme hayalleriniz var mı?” Ancak Simge Tertemiz’in sorduğu sorunun cevabı herkesi oldukça şaşırttı; “Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Astral seyahat bilimsel olarak da var. Yani düşünce gücüyle bedenden ruhu ayırıp zaman kısıtlaması yaşamadan her yere gidebiliyorsunuz. Gezegenler arası da ulaşım sağlayabiliyorsun. Bir süre Astral Seyahat deneyimi yaşadım ve uzaya gitmeyi başardım…”

Yusuf Güney

Ancak Yusuf Güney’in şaşırtan tek itirafı bu değildi elbette. Şarkıcı, NASA’dan önce Ay’da su olduğunu söylediğini iddia etti; “İki sene önce Ay’da su olduğunu söyledim mesela NASA daha yeni açıkladı. Mars’ta bildiğiniz yemyeşil bir göl var ve NASA bunu da yeni açıkladı…” Hatta yerli NASA’mız Yusuf Güney’den uzaylıların var olduğunu da öğrendik; “Ay’ın karanlık tarafında bir askeri üs var. Bunu uzaydaki varlıkların yaptığını söyledim. Onu da yeni açıkladılar. NASA birçok bilgi benden sonra açıklıyor.”

Ancak Yusuf Güney’in bu açıklamalarından sonra şarkıcı sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı;

blank

Açıklama Geldi!

Yusuf Güney

Sosyal medyanın diline düşen Yusuf Güney Instagram’dan açıklama yaparak halkımızı “cahillik”le suçladı; “Bir de dalga geçmişler ‘bu da kafayı yemiş, bunu da kaybettik, reklam yapıyor, bitti gündemde kalıyor’ diye metafiziği, astral seyahati, ruh dinginliğini, etki tepki yasasını, ruhu ve rüyalarınızı kontrol etmeyi anlatın zor çok zor edenler için söylüyorum kardeşlerim maddenin yani şu an ki zamanın boyutun içinde yaşayan bizler ruhani yani gerçek olan zamana geçiş yapabiliriz çok çalışmak gerek çok zor ama yapabilirsiniz zaman ve mekan algısı bitiyor özgürce her yere bilip bilmediğiniz görüp görmediğiniz heryere gidebilir iç benliğiniz şimdi gelin bunlara neyse merak yüzleşebilirsiniz araştırın…!”

Yusuf Güney

Hatta Aziz Nesin’den de örnek vermeyi ihmal etmedi; “Bu adama kızıyorsunuz hatta hakaret ediyorsunuz sıf dini görüşü olmadığı için ki bununla ilgili ben de çok tepki gösterirdim zamanında ama inanın gelmiş geçmiş en zeki en donanımlı en doğruyu konuşan insanlardan biriymiş değerini şimdi anlıyorum arkadaşlar inanın ülkenin %80’i cahillik seviyesinin hat safhalarında eğitim vizyon ve medeniyet sıfır inanın durum çok vahim o yüzden kızmayın bu adama Allah affetsin doğru konuşanı sevmez bu ülke istemez.. konuşsun”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz