“Babam Paramı Çaldı” Cümlesinden Sonra Demet Akalın’dan Duygulandıran Sözler: Yayında Gözyaşlarını Tutamadı!

Aleyna

Haberler

29 Nisan 2021

“Babam Paramı Çaldı” Cümlesinden Sonra Demet Akalın’dan Duygulandıran Sözler: Yayında Gözyaşlarını Tutamadı!

Star TV’de geçtiğimiz yazdan beri Alişan ve Demet Akalın sabah programı sunmaya devam ediyor. İstikrarsız reytingler yapımcıların ve ortilerin yüzünü güldürmüyor olsa da Alişan ve Demet Akalın programları için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Bugün ise canlı yayına bağlanan bir seyirci “Babam paramı çaldı” deyince bebek yaşta babasını kaybeden Demet Akalın’ın gözleri doldu ve söylediği sözlerle herkesin yüreğini dağladı!

Alişan ve Demet Akalın

Reyting Duası!

Programın istikrarsız reytingleri hem Alişan’ın hem de Demet Akalın’ın canını bir hayli sıkıyor. Program başladığından beri gelen konuklara bağlı olarak dalgalanan reytingin suçlusu Işın Karaca’ymış! Alişan’ın iddiasına göre canlı yayına Işın Karaca geldikten sonra reytingler yerle bir olmuş. Hatta ünlü şarkıcı dün ekrana gelen bölümde kendilerini izleyen seyircilere resmen dua etti; “Şu anda bu programı kim açtıysa ya da kim açacaksa Allah ona sağlık versin, mutluluk versin, para versin, dolar versin, euro versin, türk lirası versin!

Geçtiğimiz hafta Okan Kurt’un doğum gününde arkadaşına 5 bin TL’lik hediye almaktan gocunmayan Alişan ve lüks marka takıntısıyla nam salan Demet Akalın, bu duanın ardından yumurta fiyatlarının artışından dert yanmaya başladı. Hatta Alişan evde Burak ve Eliz’e bakan Filipinli bakıcıların çok yumurta tükettiğini söyledi; “Eve 5 günde 90 tane yumurta alıyorum bitiyor. Bu Filipinliler çok yumurta yiyor! Onlar her şeyi yumurtayla yiyor, geçen gün baktım yumurtayı kırmış ekmek arasına koymuş yiyor, dedim ‘Onlar kaç para biliyor musun sen?’” Evdeki bakıcıların lokmalarını da saymazsın ama Alişan!

Alişan ve Demet Akalın

Canlı Yayında Gözyaşlarına Hakim Olamadı!

Dün yaşanan eğlenceli anlardan sonra bugün programın konuğu ünlü İlahiyatçı Ali Rıza Temel’di. Birçok seyirci canlı yayına bağlanarak Ali Rıza Temel’e sorularını yöneltti. Telefona bağlanan kişilerden biri ise Demet Akalın’ı oldukça duygulandırdı! Babasının kanser hastası olduğunu anlatan ismini vermek istemeyen kadın, babasının kendisinden para çaldığını ve hakkını helal etmediğini anlatınca Demet Akalın gözyaşlarını tutamadı.

2 yaşında bir trafik kazasında babasını kaybeden Demet Akalın araya girdi ve gözyaşlarına hakim olamadı; “Hocamın izniyle bir şey söylemek istiyorum. Belki utanıyordur senden para istemeye. Bırak 5 10 neyse alsın, zaten kanser hastasıymış. Keşke babam hayatta olsa da bütün evimi barkımı arabamı her şeyimi alsa!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz